Darčeky & párty

Filtrovanie

Filtrovanie
filtrujete podľa Obnoviť všetky filtre
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Romantické
Retro
Glamour
Boho
Škandinávske
Vidiecky dom
Klasické
Ošumelý šik
Minimalistický
Ázijské
Námorná
Folklór
Stredomorie
Orientálne
Priemyselné
Material
Papier
Plastové
Textil
Drevo
Kov
Sklo
Prírodný materiál
Vosk
Kameň
Prírodné vlákno
Koža
Zimmer
Štúdia
Obývacia izba
Kuchyňa
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Spálňa
Izba pre hostí
Detská izba
Kúpeľňa
Balkón a záhrada
145 položiek 1
Kytica sušených kvetov Mini
Kytica sušených kvetov Mini
D 15 cm
11,98 €
Nové
2-ty balík
Kytica sušených kvetov Mini
Kytica sušených kvetov Mini
D 15 cm
11,98 €
Nové
2-ty balík
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Dary, ktoré vychádzajú zo srdca: Ako nájdete ten pravý darček?

Čo môže byť krajšie ako rozdávanie darčekov? Možno len preto, aby dostali darčeky! Hľadanie vhodného darčeka pre milovaného človeka je radosť. Pri hľadaní nápadu na darček pre kolegov v práci alebo vzdialených známych to niekedy býva o niečo ťažšie. Vďaka pár tipom sa však dá vyriešiť aj tento problém.

Dámske darčeky a darčeky pre mužov: aký je rozdiel?

Čokolády pre ženy, kvalitné vína pre mužov? S touto voľbou sa dnes nikto nepokazí. Sladkosti, riad alebo bytové doplnky sú stále klasikou medzi darčekmi pre ženy. Stojan na vínové fľaše, súprava na pivné poháre alebo napríklad doplnky na grilovanie sú medzi darmi mužov skutočným evergreenom. Avšak v dnešnej dobe - samozrejme tiež v rade DEPOT - existuje čoraz viac nápadov na darčeky, ktoré oslovujú obe pohlavia rovnako. Takými darčekmi sú bytové doplnky a dekorácie izieb. Pre ženu hravé a krásne zdobené, pre muža zdržanlivé a štýlové - dekorácia je zvyčajne dobre prijatá. Medzi obľúbené všestranné darčeky patria medzi darčeky aj rady, zmesi korenia či rámy na obrazy. Nezabudnite: Či už pre ženu, alebo pre muža - darčeky je potrebné baliť opatrne a s láskou!

Objavte nápady na darčeky pre každú príležitosť a každú sezónu na DEPOT

Hviezdy, Mikuláši a anjeli na Vianoce, zajačikovia, vajíčka a kvety na Veľkú noc - to sú tradičné, klasické sezónne darčeky nápady. Pohľad na rad DEPOT však ukazuje, že aj tieto osvedčené klasiky môžu vyzerať celkom originálne. Na konci roka, či už na Silvestra alebo na Vianoce, sú kalendáre dobre prijaté. Sladkosti, sviečky alebo kuchynský riad patria medzi vždy zelené medzi obľúbené darčeky k narodeninám alebo pri príležitosti inej súkromnej oslavy. pohľadnice sú neoddeliteľnou organickou súčasťou každého daru. Aj keď je na karte často už vytlačený slogan, je vhodné napísať niekoľko osobných riadkov sami - to ešte viac zvýši radosť z obdarovávania a prijímania darčekov.