Deco & Living

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Plastové
Kov
Sklo
Drevo
Vosk
Textil
Papier
Keramické
Prírodný materiál
Kameň
Prírodné vlákno
Koža
Wohnstil
Moderné
Škandinávske
Romantické
Minimalistický
Klassisch & traditionell
Glamour
Vidiecky dom
Boho
Ošumelý šik
Retro
Ázijské
Priemyselné
Stredomorie
Orientálne
Námorná
Folklór
1360 položiek
Tráva pampová
Tráva pampová
D 125 cm
53,94 €
8,99 € / Kus
6-ty balík
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Dekorácia a bytové doplnky pre oázu pohody doma

Sú to krásne veci v živote, ktoré čarom napĺňajú aj živé priestory. Aj v tých najštýlovejších izbách a nábytku môže chýbať láskavá útulnosť vašich štyroch stien bez správnej výzdoby a bytových doplnkov. Jedinou ťažkou voľbou je široká škála interiérových dizajnov s vázami, [bytový textil , Nástenné dekorácie a mnoho ďalších nápadov na život. Počnúc útulnými vankúšmi na pohovke, cez rámy obrazov s blízkymi na stenách, až po moderné dekoratívne predmety, vzniká obľúbené miesto, ktoré premení život na život.

Úžasný svet bytových doplnkov

Úložné možnosti pre kúpeľňu a obývaciu izbu, útulná posteľná bielizeň v grafických dizajnoch alebo štýlové vázy sú len niekoľkými príkladmi toho, ako sú krásne a nádherné praktické sú kombinované v bytových doplnkoch. Dnes vkusné zariadenie presahuje čisto dekoratívne kúsky - bytové doplnky napĺňajú každú izbu osobitými akcentmi. Vďaka dekóru a bytovým doplnkom vhodným na vonkajšie použitie sa vybavenie nezastaví ani na terase alebo balkóne. Vo vnútri sú steny zdobené obrázkami a zrkadlami, sviečky vás pozývajú na večeru pri sviečkach a ozdobné predmety k dokonalosti dotvárajú váš vlastný štýl zariaďovania.

Mojím domovom je môj hrad - bytové doplnky a dekorácie od spoločnosti DEPOT

Osviežujúco odlišné a napriek tomu vždy podľa individuálneho vkusu - spoločnosť DEPOT by chcela pomôcť vytvoriť harmonické prostredie s dekoráciou a bytové doplnky. Každá izba a tiež obľúbené miesto na terase a balkóne by mali byť vyplnené domácimi detailmi, ktoré ešte viac skrášlia život. Deco a bytové doplnky môžu vytvárať akcenty v zmesi štýlov alebo harmonicky ladiť s existujúcim štýlom. Škandinávske jasné línie so svetlými pastelovými tónmi alebo stredomorské v teplých farbách, moderné štruktúry alebo retro šarm s hravým dizajnom - čokoľvek sa vám hodí.](https://www.depot-online.sk/sk/c/deko-wohnaccessoires/heimtextilien-500)