Deco & Living

Filtrovanie

Filtrovanie
filtrujete podľa Obnoviť všetky filtre
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Plastové
Kov
Vosk
Sklo
Drevo
Textil
Papier
Keramické
Kameň
Prírodný materiál
Prírodné vlákno
Koža
Wohnstil
Moderné
Škandinávske
Romantické
Boho
Minimalistický
Vidiecky dom
Ošumelý šik
Klasické
Glamour
Retro
Ázijské
Priemyselné
Stredomorie
Námorná
Orientálne
Folklór
456 položiek 1
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Dekorácia a bytové doplnky pre oázu pohody doma

Sú to krásne veci v živote, ktoré čarom napĺňajú aj živé priestory. Aj v tých najštýlovejších izbách a nábytku môže chýbať láskavá útulnosť vašich štyroch stien bez správnej výzdoby a bytových doplnkov. Jedinou ťažkou voľbou je široká škála interiérových dizajnov s vázami, [bytový textil , Nástenné dekorácie a mnoho ďalších nápadov na život. Počnúc útulnými vankúšmi na pohovke, cez rámy obrazov s blízkymi na stenách, až po moderné dekoratívne predmety, vzniká obľúbené miesto, ktoré premení život na život.

Úžasný svet bytových doplnkov

Úložné možnosti pre kúpeľňu a obývaciu izbu, útulná posteľná bielizeň v grafických dizajnoch alebo štýlové vázy sú len niekoľkými príkladmi toho, ako sú krásne a nádherné praktické sú kombinované v bytových doplnkoch. Dnes vkusné zariadenie presahuje čisto dekoratívne kúsky - bytové doplnky napĺňajú každú izbu osobitými akcentmi. Vďaka dekóru a bytovým doplnkom vhodným na vonkajšie použitie sa vybavenie nezastaví ani na terase alebo balkóne. Vo vnútri sú steny zdobené obrázkami a zrkadlami, sviečky vás pozývajú na večeru pri sviečkach a ozdobné predmety k dokonalosti dotvárajú váš vlastný štýl zariaďovania.

Mojím domovom je môj hrad - bytové doplnky a dekorácie od spoločnosti DEPOT

Osviežujúco odlišné a napriek tomu vždy podľa individuálneho vkusu - spoločnosť DEPOT by chcela pomôcť vytvoriť harmonické prostredie s dekoráciou a bytové doplnky. Každá izba a tiež obľúbené miesto na terase a balkóne by mali byť vyplnené domácimi detailmi, ktoré ešte viac skrášlia život. Deco a bytové doplnky môžu vytvárať akcenty v zmesi štýlov alebo harmonicky ladiť s existujúcim štýlom. Škandinávske jasné línie so svetlými pastelovými tónmi alebo stredomorské v teplých farbách, moderné štruktúry alebo retro šarm s hravým dizajnom - čokoľvek sa vám hodí.](https://www.depot-online.sk/sk/c/deko-wohnaccessoires/heimtextilien-500)