Dekoračné tkaniny
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Plastové
Textil
Wohnstil
Romantické
Boho
Škandinávske
Moderné
Ošumelý šik
Zimmer
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Štúdia
Obývacia izba
Izba pre hostí
Spálňa
Kuchyňa
22 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Dekoratívne látky ako veľmi špeciálna dekorácia pre vaše štyri steny

Kreativite sa pri navrhovaní dekorácie vo vašom dome nekladú žiadne obmedzenia. Nekonečné možnosti na vyzdobenie vášho domova ponúkajú najmä dekoračné látky. Ak dôjde len k výmene látky, usporiadanie vyzerá, akoby bola zmenená vďaka novej farbe alebo inému pocitu. Zimné pocity vznikajú, keď je dekoratívna látka s kožušinovým vzhľadom príjemne mäkká. Zvlášť štýlové vianočné gule vyzerajú po nasadení obzvlášť štýlovo.

Rôzne látky na dekoráciu ako základ

Či už ako súčasť dekorácie stola na slávnostnú večeru s priateľmi alebo ako pútač pozornosti na stole v obývacej izbe: Dekoračné látky sú nevyčerpateľné príslušenstvo pre dizajn. V závislosti na dizajne majú širokú škálu efektov. Látky potlačené ovocím sú letné a svieže, zatiaľ čo jednofarebné látky je možné použiť rôznymi spôsobmi ako dekoračný materiál a kombinovať ich rôznymi spôsobmi. Ako obrusy alebo látky na vankúše - ozdobné látky sú všestranné!

Podčiarknite veľmi osobný kontakt s dekoratívnymi látkami

Vďaka zhodným (https://www.depot-online.sk/sk/c/deko- wohnaccessoires / bastelbedarf-591) sa dajú z dekoračných látok v kombinácii s guľami, drevenými diskami alebo inými dekoratívnymi prvkami zmeniť na individuálnu realizáciu. Mušle alebo piesok vyžarujú námornú radosť zo života, zatiaľ čo mach alebo šišky na dekoratívnych látkach prírodnej farby pripomínajú prechádzku lesom. V závislosti na nálade a ročnom období sú tkaniny prezentované toľkými rôznymi spôsobmi.