Rozptýlené články
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Kov
Prírodný materiál
Plastové
Drevo
Sklo
Papier
Kameň
Wohnstil
Glamour
Škandinávske
Moderné
Minimalistický
Klasické
Námorná
Priemyselné
Boho
Romantické
Ázijské
Vidiecky dom
Zimmer
Štúdia
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Spálňa
Izba pre hostí
Kúpeľňa
Kuchyňa
Balkón a záhrada
Detská izba
64 položiek
Šokovať
Šokovať
Š 3,5 x V 10 cm
5,94 €
6-ty balík
Šokovať
Šokovať
Š 3,5 x V 10 cm
5,94 €
6-ty balík
Darujte kvety
Darujte kvety
55 g
1,49 €
Nové
Darujte kvety
Darujte kvety
55 g
1,49 €
Nové
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Darčeky pre každú udalosť

Na svadby, narodeniny alebo sezónne príležitosti je tiež dôležité vyzdobiť stôl. Darčeky sú pre toto úsilie ideálne: jedná sa o nenápadné, ale elegantné doplnky. Online obchod DEPOT má rozsiahly sortiment, takže správne rozptýlené dekorácie sa dajú použiť na najrôznejšie udalosti!

Darčeky: Sezónne dekorácie

Ak sa vonku postupne ochladzuje, tretia sezóna rok sa môže začať pomocou vhodných dekoratívnych materiálov , ktoré si nájdu cestu do svojich vlastných štyroch stien. Jesenné aranžmány sa dajú urobiť napríklad tak, že sa na stôl, okenný parapet alebo komoda rozsypú malé uzlíky - v kombinácii so sviečkami alebo rastlinami dostane príslušná miestnosť prirodzené prostredie. Tekvice vyrobené z penového polystyrénu tiež ponúkajú možnosť nechať sa jeseň presťahovať do bytu. Na zimný čas sa však odporúčajú biele až jasné darčekové predmety, ktoré vytvárajú kúzlo snehu a ľadu. Ideálne sú na to malé hviezdičky a kryštály zo skla - väčšie guličky a hviezdičky z polystyrénu je možné použiť aj ako príchytky. Tieto aranžmány je možné vyrobiť na Vianoce ich kombináciou s červenými a zlatými prvkami.

Slávnostné aranžmány s rozptýlenými dekoráciami

Na ozdobenie stola na svadbu alebo podobné elegantné príležitosti je potrebné použiť nenápadné dekoračné materiály. Pre dizajn sú ideálne strieborné a zlaté hviezdy a malé sklenené gule. Pri rozptyle by ste sa však mali ubezpečiť, že na jednom mieste nie je príliš veľa prvkov, ale že sú na stole rovnomerne rozložené. Takže stôl ponúka štýlovú výzdobu!