Koše

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Drevo
Textil
Plastové
Kov
Prírodné vlákno
Papier
Wohnstil
Boho
Vidiecky dom
Škandinávske
Ošumelý šik
Klasické
Moderné
Minimalistický
Ázijské
Romantické
Folklór
Glamour
Zimmer
Kúpeľňa
Obývacia izba
Spálňa
Predsieň a šatňa
Kuchyňa
Štúdia
Izba pre hostí
Detská izba
Jedáleň
54 položiek
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Úložné koše a ozdobné koše dávajú malé veci na svetlo pozornosti alebo nechávajú zmiznúť

Na všetky malé alebo veľké veci, ktoré chceme mať neustále po ruke, ale to by na stole nemalo byť otvorené. alebo na poličke má DEPOT pripravené pekné veci Úložné koše a ozdobné koše. Používa sa široká škála materiálov. Drevené koše sú rovnako súčasťou sortimentu ako drôtené koše, tkané koše z rafie alebo sklad z látky. Kľúče, perá alebo kozmetické doplnky tu miznú v nádobách s viečkami, zatiaľ čo fľaše s ovocím alebo vínom sú šikovne umiestnené v otvorených odkladacích košoch.

Skladovanie ako dizajn - umožňuje to široká škála DEPOT úložné boxy nie sú v žiadnom prípade určené na: byť skryté, ale skôr tvoria organický prvok dizajnu miestnosti. Týmto spôsobom je možné dosiahnuť dva ciele súčasne: Izba vyzerá uprataná, je tu dokonalý poriadok a zároveň sú sem-tam stanovené štýlové akcenty. Najmä ak hľadáte koše na dekoratívne účely, stojí za to venovať osobitnú pozornosť ich vzhľadu. Pomerne veľa košov je navrhnutých v trendovom ošúchanom štýle s nežným vintage vkusom, ale samozrejme nechýbajú ani puristicky upravené alebo dokonca luxusné, honosne zdobené doplnky. Pomocou odkladacích košov a ozdobných košov môžete vyzdobiť a navrhnúť akýkoľvek štýl, aký chcete.


Od pestrofarebnej po prírodnú farbu: úložné koše a ozdobné koše

Od pracoviska cez kúpeľňu do kuchyne nám vkusné úložné možnosti pomôžu vytvoriť útulné prostredie. Malé veci dostanú svoje miesto rýchlo a ľahšie sa nájdu znova. Úložné koše a ozdobné koše sú však nielen praktické: štýlovo umiestnené ozdobné koše a ozdobné škatule skrášľujú šance a konce, ktoré by sme chceli mať okolo seba. Parfémové fľaše alebo nádherné nádoby na krém sú dovedna inscenované namiesto toho, aby zmizli za dverami skrinky. Na stole sú knihy a priečinky, na ktorých práve pracujeme, rýchlo odložené v úložnej krabici, ktorá sa po práci hodí k stolu. Korenie, ktoré sa často používa pri varení, si nájde svoje miesto v úložnom koši, ktorý po príprave môžeme rýchlo odložiť späť na poličku, aby bola pracovná doska hneď uprataná.

Správne skladujte a užívajte si dokonalý poriadok

Zlaté pravidlo znie: Každá maličkosť, nech už je akákoľvek malá, by mala mať svoje miesto v domácnosti a po tomto návrate sa na toto miesto vrátiť použitie. Ľahšie sa to povie, ako urobí, a napriek tomu je to práve toto pravidlo, ktoré zaisťuje dôkladné upratanie izieb. Priestor pre nožnice, posteľnú bielizeň, šperky alebo okuliare na čítanie by sa však nemal vyberať nejako, ale skôr s konceptom. V neposlednom rade je preto vhodné mať úložné koše a ozdobné koše v rôznych veľkostiach. Malé veci sa pochopiteľne dajú do malého - a najlepšie do úhľadne štruktúrovaného košíka - odovzdať rýchlejšie ako do veľkoobjemového kontajnera.