Nástenná dekorácia
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Drevo
Textil
Plastové
Kov
Sklo
Papier
Keramické
Prírodný materiál
Prírodné vlákno
Wohnstil
Vidiecky dom
Boho
Ošumelý šik
Škandinávske
Moderné
Klasické
Romantické
Minimalistický
Glamour
Ázijské
Námorná
Retro
Zimmer
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Obývacia izba
Spálňa
Štúdia
Kuchyňa
Izba pre hostí
Detská izba
Balkón a záhrada
Rubrik
neu
Set
75 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Drevené obrázky a cedule na dvere sú vhodné ako dekoratívny dizajn steny.

Zdobenie cedúľ na dvere a drevených obrázkov umožňuje miestnosti dodať tvorivú atmosféru iba v niekoľkých jednoduchých krokoch. Široký sortiment internetového obchodu DEPOT obsahuje množstvo starožitných drevených obrázkov a štítkov na dverách: Drevené obrázky v retro štýle vytvárajú nostalgický rustikálny nádych, zatiaľ čo štítky na dverách s drzými výrokmi dávajú miestnosti charakter. Ak je možné drevené obrázky a štítky na dvere pripevniť vonku, môžu sa použiť aj na záhradu alebo balkón. Drevené obrázky je možné dobre kombinovať s inými dekoráciami na stenu a vykúzliť tak jednotlivca vkus v každej miestnosti.

Vytvorte romantický vkus s drevenými obrázkami

Dekoratívne drevené obrázky s jemnými obrazmi rastlín, zvierat a krajiny vytvárajú romantické akcenty najmä v obývacích izbách. Kvetinové vzory a iné ozdoby sa dajú dobre využiť aj v spálni alebo v obývacej izbe. Drevené obrázky a cedule na dvere s námornými motívmi a kvetmi sú vhodné do kúpeľne, aby v kúpeľni vznikla viac sviežosti a jasnosti.

Radosti z kombinácie sa medze nekladú

Dosky Memo je možné obzvlášť dobre kombinovať s drevenými obrázkami. Pamäťové pomôcky sú tiež vyrobené hlavne z prírodného materiálu, aby nedošlo k prerušeniu romantického rustikálneho vzhľadu miestnosti. Umenie vyrobené z kovu je zvýraznené znakmi dverí a drevenými obrázkami a mení sa tak na zvýraznenie na stene. Vďaka rôznym farbám nástenných malieb dostanú aj minimalistické izby farebný splash a príjemné teplo. Rôzne vzory so zodpovedajúcimi farbami nechajú každú miestnosť svietiť v novom lesku.