Obrázky

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Papier
Drevo
Prírodný materiál
Sklo
Wohnstil
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Moderné
Zimmer
Jedáleň
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Spálňa
Štúdia
Izba pre hostí
Kuchyňa
Rubrik
neu
8 položiek
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Nástenné obrázky od spoločnosti DEPOT - šperky, ozdoby, vyhlásenia

Niektoré nástenné obrázky hovoria viac ako tisíc slov. Nástenné maľby z radu DEPOT rozprávajú vzrušujúce príbehy a poskytujú nielen informácie o umeleckých vkusoch, ale aj o osobnosti ich majiteľa. Pomocou obrázkov je možné každú izbu šikovne vylepšiť a zdôrazniť váš vlastný štýl vybavenia.

Aká nástenná maľba pre ktorú izbu?

Sála je vizitkou domu a víta hostí. Stojí za to zavesiť pozývajúce nástenné maľby do vchodu a farebne zvýrazniť obrázky. Uvítací pozdrav alebo motív z prírody vyzerá na tomto mieste veľmi dobre. Uvoľnené hodiny trávime v obývacej izbe, obrázok alebo kompozícia v tejto miestnosti sú zvyčajne obľúbeným predmetom, ktorý má pre jej majiteľa osobitnú hodnotu. Veselé nástenky v kombinácii s typografickými prvkami sú vhodné ako nástenná maľba do spálne. V kuchyni sú nástenné maľby s motívmi alebo výrokmi z gurmánskeho sveta ako stvorené.

Ako navrhnúť pomocou obrázkov na stenu?

Obrázok na stenu je možné na scénu umiestniť ako solitér, ale aj v kombinácii s inými obrázkami alebo inými objektmi na stene. Mimochodom, pomocou obrazových rámov od DEPOT, vzhľad nástennú maľbu je možné na požiadanie zmeniť. Aby sme dosiahli väčšiu rozmanitosť, je rozumné zavesiť nástenné obrázky odsadene a miešať menšie a väčšie obrázky. Zároveň sa musí zabezpečiť súdržný celkový dojem. Harmonický vzhľad je možné dosiahnuť okrem iného výberom motívu alebo farebnej palety. Alternatívne môže byť určitá nástenná maľba použitá ako priťahujúci pozornosť, zatiaľ čo ostatné tvoria vhodné pozadie pre tento priťahujúci pozornosť.