Postavy & objekty

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Plastové
Drevo
Kov
Prírodný materiál
Kameň
Papier
Keramické
Sklo
Prírodné vlákno
Textil
Wohnstil
Romantické
Vidiecky dom
Ošumelý šik
Glamour
Škandinávske
Moderné
Námorná
Klassisch & traditionell
Priemyselné
Boho
Minimalistický
Ázijské
Stredomorie
Retro
Orientálne
Zimmer
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Spálňa
Jedáleň
Štúdia
Kuchyňa
Balkón a záhrada
Izba pre hostí
Kúpeľňa
Rubrik
neu
Set
95 položiek
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Dekoratívne figúrky a predmety pre sezónny dizajn

Pomocou vhodných dekoratívnych figúrok a predmetov možno tieto štyri ročné obdobia použiť aj v domácnosti Deko nasťahovať sa. Rozsiahla ponuka produktov DEPOT má preto pre každú príležitosť tie správne prvky. Napríklad na prípravu bytu na jar sú ideálne porcelánové a drevené figúrky v podobe motýľov a králikov. Na ozdobenie okenných parapetov a políc pre toto ročné obdobie je možné použiť aj malé plastové vtáčiky a kurčatá. Sada pozostávajúca z porcelánovej sliepky a hniezda je vhodná aj ako špeciálny pútač očí na Veľkú noc.

Dekoratívne figúrky a predmety pre rôzne štýly zariaďovania

Na druhej strane, dekoráciu je možné prispôsobiť nielen sezóne, ale aj príslušnému štýlu zariaďovania. Online obchod DEPOT má pripravené rôzne ozdobné predmety : Ázijské prostredie napríklad môžu podčiarknuť viaceré postavy Budhu. Niektoré z týchto dekoratívnych predmetov majú tiež malé držiaky čajových sviečok zo skla, aby bolo možné zodpovedajúcu miestnosť zaliať harmonickým svetlom. Postavy Budhu sú preto vhodné nielen do obývacej izby, ale aj do kúpeľne. Ak sa má naopak pridať rustikálny interiér, na stenu sa dajú pripevniť barany alebo hlavy jeleňov z bieleho kameňa. Ich jednoduchý dizajn ponúka možnosť vyfarbiť hlavice podľa vlastného želania.

Dekoratívne predmety a figúrky do každého bytu

V širokej škále DEPOT sú k dispozícii aj dekoratívne figúrky, ktoré sa hodia ku každému štýlu vybavenia: Napríklad záhradné záhrady môžu optimálne zdobiť malí trpaslíci alebo dať balkón. Rovnako tak jašterice z umelého kameňa, bez ohľadu na zvyšok vybavenia, ponúkajú malý polevu na poličke alebo na parapete.