Rámy na obrazy
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Drevo
Kov
Sklo
Textil
Plastové
Wohnstil
Moderné
Minimalistický
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Škandinávske
Klasické
Glamour
Boho
Romantické
Zimmer
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Obývacia izba
Spálňa
Štúdia
Izba pre hostí
Kuchyňa
Balkón a záhrada
60 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Vyzdobte si byt rámami na obrazy

Nielen na umiestnenie svojich obľúbených obrázkov a fotografií, ale aj ako doplnky do obývacej izby - rámy na obrazy patria medzi najobľúbenejšie dekoratívne prvky pre domácnosť. Vďaka ich početným dizajnom a možnému použitiu sa kreatívnemu dizajnu medze nekladú. Ak si chcete kúpiť rámy na obrázky , nájdete tu, čo ste hľadáte v rozsiahlej ponuke DEPOT!

Rámy na obrazy vyrobené z dreva a kovu

Väčšina produktov dostupných v online obchode je drevený rám . Modely zaujmú svojou odolnosťou a vynikajúcim spracovaním. Mnoho z týchto rámov na fotografie ponúka priestor pre jednu alebo dve fotografie a je možné ich nastaviť na výšku alebo na šírku. Sú ideálne na umiestnenie obrázka vášho partnera alebo detí na nočný stolík alebo do kancelárie. Okrem toho sú k dispozícii produkty, v ktorých je možné niekoľko obrázkov usporiadať ako koláž - rodinné fotografie a fotografie z dovoleniek si tu prídu na svoje. Okrem drevených rámov má DEPOT aj kvalitné kovové a sklenené rámy pripravené slúži ako štýlový doplnok.

Kreatívne tipy na dizajn

Pomocou pasparty je možné zarámované obrázky prispôsobiť ľubovoľnému rámu - tento kartón je už súčasťou niektorých rámov. Biela pasparta nielen vylepšuje rozmery obrazu, ale zaisťuje aj trochu väčšiu hĺbku. Okrem optimalizácie je tiež užitočné kombinovať podobné alebo súvisiace fotografie - napríklad z niekoľkých fotorámikov s rovnakým dizajnom je možné zostaviť koláž. Foto-laná tiež kreatívnym spôsobom kombinujú rôzne obrázky a ponúkajú tak originálny pútač očí!