Sviečky

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Vosk
Kov
Drevo
Sklo
Wohnstil
Romantické
Klasické
Glamour
Moderné
Škandinávske
Námorná
Boho
Retro
Minimalistický
Zimmer
Jedáleň
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Kuchyňa
Spálňa
Štúdia
Kúpeľňa
Izba pre hostí
Balkón a záhrada
Rubrik
neu
220 položiek
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Cítite sa dobre so sviečkami: Rozmanitosť sviečok DEPOT

vám okamžite prinesie dobrú náladu - vnesie do miestnosti chvíle pohody bez ohľadu na ročné obdobie. V lete sviečky osvetľujú záhradu, terasu alebo balkón a nechávajú teplé večery pohodlne zhasnúť. Len čo sa ochladí, aj tak patria k útulnému jesennému večeru: Dobrá kniha a horúca šálka čaju s niekoľkými horiacimi sviečkami v izbe - takto si môžete vychutnať jeseň. Horiaca sviečka okamžite dýcha útulnou atmosférou. Živé svetlá znamenajú nostalgiu so štipkou romantiky a majú vždy pravdu, keď sa vyžaduje jemné osvetlenie. Ba čo viac - sviečky sú dekoratívne bytové doplnky a tiež pomáhajú znižovať náklady na elektrinu. A najlepšie na tom je, že majú širokú škálu farieb, veľkostí a variácií. Sviečky sa líšia aj svojimi materiálmi. Od tyčových sviečok po čajové sviečky, od klasických tvarov valcov až po neobvyklé postavy - tvary, do ktorých je možné nalievať vosk na výrobu sviečok, sú takmer nekonečné. V spoločnosti DEPOT existuje široký výber rôznych modelov.

Rozmanitosť živých svetiel

Lustrové sviečky, špičaté sviečky a zúžené sviečky sú dlhé, štíhle sviečky. Spoločne vytvárajú ideálny obraz na svietniku bez ohľadu na to, či sú súčasťou slávnostnej dekorácie stola alebo vytvárajú dokonalú atmosféru pri večeri pri sviečkach. Čajové svetlá sú však malé, ale oho! Tieto všestranné sviečky tiež vytvárajú romantickú atmosféru. Niekoľko čajových svetiel spolu v krásnej sklenenej nádobe je žiarivým vrcholom bez ohľadu na to, kde sú umiestnené. Vonné sviečky príjemne oslovujú zmysly a zvyšujú pocit bývania. Voňavé sviečky pre obývaciu izbu, kúpeľňu a spol. Sú k dispozícii vo všetkých možných farbách a vôňach. Podľa želania je možné zvoliť individuálnu vôňu: napríklad sviečky s vôňou vanilky a jahôd rozdávajú sladkú ovocnú vôňu. Kto má rád viac koláčov, môže si zvoliť čokoládovú alebo kávovú príchuť. Ale sviečky sa líšia nielen tvarom, ale aj zložením. Môžu byť vyrobené z parafínu - umelého vosku - zatiaľ čo stearín, včelí vosk a sójový vosk sú prírodnými voskami.

Ozdobte stĺpovými sviečkami a odvážte sa experimentovať.

V závislosti na nálade alebo dizajne interiéru je vhodná sviečka pre každú príležitosť. Obzvlášť dlhotrvajúce sú stĺpové sviečky. Rada DEPOT zahŕňa široké modely v rôznych atraktívnych farbách a farebných kombináciách, ktoré možno ľahko integrovať do každého životného prostredia. Sviečky dotvárajú koncept miestnosti a mimochodom nemusia byť zapálené, aby skutočne lákali pozornosť. Monochromatické stĺpové sviečky v jemných farbách sú obzvlášť vhodné pre nadčasové, klasické štýly bývania. Moderné vybavenie ťaží zo stĺpových sviečok, ktorých dizajn kombinuje niekoľko farieb. Sviečky so striebornou alebo zlatou notou pôsobia nostalgicky a vznešene. Stĺpové sviečky v neutrálnej bielej farbe sú ideálne pre funkčné riešenie miestnosti, podkrovie alebo dokonca pre puristické zariadenie. Takže sviečky môžu byť použité na nastavenie nielen svetla, ale aj farebných akcentov. Je zaujímavým nápadom umiestniť do úzkeho priestoru niekoľko kópií rôznych veľkostí, napríklad na gauč alebo príručný stolík, a sviečky spojiť pomocou organzovej stuhy alebo ozdobného drôtu, aby sa vytvoril ľahký predmet.

Stĺpové sviečky - skutočné ozdobné zázraky

Stĺpové sviečky sú tiež ideálne pre Lucerny , menšie modely a čajové svetlá sú tiež dokonalými spoločníkmi vo večerných hodinách a vytvárajú skvelé životné prostredie.