Čajové sviečky

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Vosk
Wohnstil
Romantické
Zimmer
Kúpeľňa
Predsieň a šatňa
Spálňa
Jedáleň
Štúdia
Obývacia izba
Kuchyňa
Izba pre hostí
Balkón a záhrada
8 položiek
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Čajové sviečky pre vnútorné i vonkajšie použitie

Ak chcete vo svojom dome alebo na záhrade vytvoriť atmosférické prostredie, môžete použiť čajové svetlá: Kompaktné svetelné prvky poskytujú harmonické svetlo a sú určené aj pre každodenný život pokiaľ ide o špeciálne udalosti vhodné. Široká ponuka produktov DEPOT ponúka možnosť kúpiť si najrôznejšie čajové sviečky!

Farebné svetlá na každý účel

V online obchode DEPOT sú malé sviečky dostupné v škatuliach, ktoré obvykle obsahujú šesť alebo dvanásť kusov. Ponúkame však aj zásobovacie balenia so 100 svetlami. Výrobky je možné zakúpiť v bielej aj vo farbách ako fialová, modrá, oranžová a zelená. Na vybavenie slávnostného stola sú obyčajne vhodné svetlá na biely čaj, ktoré je možné použiť ako nenápadný dekoratívny prvok. Dajú sa tiež perfektne kombinovať s červenými modelmi. Ak však ide o prestretý stôl na narodeninovú oslavu detí, mali by sa použiť farebné výrobky: Vďaka tomu bude stôl pôsobiť živšie a hravejšie. Zodpovedajúce farby držiaky čajovej sviečky môžu dotvárať dekoráciu. Zatiaľ čo konvenčné čajové svetlá horia približne štyri hodiny, modely Jumbo môžu horieť približne deväť hodín - tento aspekt by sa mal brať do úvahy aj pri používaní produktov.

Praktické LED svetlá

Pri použití vonku alebo v blízkosti detí sú optimálnym riešením príslušné modely: sú napájané z batérií a sú preto bezpečnou alternatívou ku konvenčným žiarovkám. čajové svetlá. Tieto výrobky sú dostupné aj v bielej a žiarivých farbách!