Stĺpové sviečky

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Vosk
Wohnstil
Klasické
Romantické
Glamour
Námorná
Moderné
Boho
Škandinávske
Zimmer
Jedáleň
Obývacia izba
Spálňa
Predsieň a šatňa
Kuchyňa
Kúpeľňa
Štúdia
Izba pre hostí
Rubrik
neu
96 položiek
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Stĺpové sviečky - sympatické, zaoblené, s dlhou životnosťou

Tieto sviečky patria medzi najobľúbenejšie varianty a inšpirujú svojou pevnou, sympatickou charizmou. Stĺpové sviečky od dodávateľa DEPOT sú útulné a štýlové dlhé horáky, ktoré hodinu za hodinu vytvárajú romantické akcenty. Podstavec vyzerá rovnako dobre ako solitér alebo ako súčasť dekoratívnej kompozície, a to nielen v interiéroch, ale aj v exteriéroch.

Stĺpové sviečky od spoločnosti DEPOT - existuje toľko rôznych sviečok!

Stĺpové sviečky nie sú stvorené rovnako, pretože tieto zaoblené sviečky sú k dispozícii v úžasne širokej škále. Na jednej strane sa stĺpové sviečky líšia veľkosťou, pričom obry medzi sviečkami sú ideálne na vonkajšie použitie. Sviečky uzavreté v dekoratívnom lampáši vydávajú svoje svetlo a dobre osvetľujú vstupný priestor alebo terasu. Je však potrebné pamätať na to, že sviečky sa môžu používať iba v zastrešených priestoroch a samozrejme je možné ich účinne chrániť pred vetrom. Stĺpové sviečky sa okrem veľkosti líšia aj farebným prevedením. Tieto sviečky sú zvyčajne navrhnuté v tlmených farbách a zaujmú svojim prírodným, rustikálnym nádychom. sviečky „Rustikálne“ hodnotia všetky koncepty miestností v vidiecky dom - alebo nostalgický štýl a dokonale zapadajú do ošumelých a škandálne elegantných interiérov. Existujú dokonca aj stĺpové sviečky s filigránovou, sofistikovanou výzdobou. Tieto modely vyzerajú vznešene a najlepšie ladia s klasickými nápadmi na bývanie.

Ktoré svietniky na stĺpové sviečky?

Nájsť ten pravý svietnik na stĺp je umenie samo o sebe. Výber závisí od vzhľadu samotnej sviečky a, pochopiteľne, od vášho vlastného vkusu. Klasická tácka na stĺpovú sviečku je plochá a má pomerne jednoduchý dizajn. Samotná sviečka je efektným vrcholom, svietnik plní predovšetkým praktickú funkciu. Ale v žiadnom prípade nie je zlé umiestniť stĺpové sviečky na vyvýšenú pozíciu. Tu je na jednej strane ideálne honosné stanovisko, tiež spreneverený, prevrátený sadzač alebo široký rošt na stromy. Na druhej strane, stĺpová sviečka môže tiež zdobiť štíhly svietnik a urobiť trochu objemným vzhľadom neočakávané vyhlásenie. Samozrejme, pri tejto kombinácii je potrebné venovať osobitnú pozornosť bezpečnosti proti prevráteniu.

Dizajn a dekorácia pomocou stĺpových sviečok

Takmer každý stĺp je možné použiť ako samostatný predmet a vyrezáva jemnú postavu na jedálenskom alebo konferenčnom stolíku. Stĺpové sviečky zároveň inšpirujú početné dizajnérske nápady. Kombinácia stĺpov a zúžených alebo zúžených sviečok je populárna a vždy úspešná. Tenká, elegantná zúžená sviečka vytvára výrazný kontrast s pevnou stĺpovou sviečkou a vytvára neočakávané akcenty. Kombináciou niekoľkých druhov sviečok môžete vytvoriť neobvyklé ostrovčeky svetla, ktoré vyzerajú atraktívne na komode alebo parapete. Stĺpové sviečky sú tiež vhodnou voľbou na vytváranie sezónnych svetelných dekorácií alebo na zdobenie slávnostnej príležitosti. Jeden alebo viac stĺpov rôznych veľkostí na podnose tvoria ústredné prvky kompozície figúrok, suvenírov z poslednej prechádzky lesom a sladkostí. Takáto dekorácia sa dá efektívne aranžovať na Vianoce alebo Veľkú noc, na narodeniny alebo na svadbu.