Vázy

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Sklo
Keramické
Kameň
Kov
Drevo
Textil
Papier
Wohnstil
Moderné
Minimalistický
Škandinávske
Romantické
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Boho
Retro
Klassisch & traditionell
Ázijské
Priemyselné
Folklór
Stredomorie
Glamour
Orientálne
Námorná
Zimmer
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Spálňa
Štúdia
Kuchyňa
Izba pre hostí
Balkón a záhrada
Kúpeľňa
166 položiek
Váza na fľašu Bernice
Váza na fľašu Bernice
⌀ 5 x V 10 cm
6,36 €
1,59 € / Kus
4-ty balík
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Svet váz - súhra dekorácie a použitia

Čo by to bolo za útulný domov bez trochy zelene. Kvety vnášajú do vašich štyroch stien prírodný nádych a dobrú náladu a v každej miestnosti vyčarujú voňavé prostredie. Takmer rovnako dôležité ako kvetinové aranžmány sú vázy, ktoré dodajú ich farebnému obsahu dekoratívny domov. Dizajnová sloboda rozmanitých výtvorov nemá hraníc, takže do každého interiéru patrí tá pravá váza. Od honosných podlahových váz až po jednoduché retro fľaše, od štýlových, delikátnych sklenených a porcelánových váz až po farebné modely vyrobené z dreva a kovu, sú obe praktické a jednoducho nádherné.

Krása, ktorá nikdy nezmizne - nadčasové Umelé kvety

Flóra, ktorú majú vo svojom dome, je rovnako rozmanitá, farebná a individuálna ako moderné vázy. Čerstvé rezané kvety však rýchlo klesnú na hlavu a niekedy kúzlo obyčajných zelených rastlín jednoducho nestačí. Ak má byť obytný priestor v mestskej džungli stále pestrý a plný kvetov, sú dekoratívnou alternatívou umelé kvety a umelé rastliny. Klasiky ako ruže, paprade, georgíny a trávy sú takmer na nerozoznanie od prírodných originálov. Aj špeciálne varianty, ako sú plávajúce georgíny alebo konáre čerešňového kvetu, usporiadané do jemných váz, môžu efektívne doplniť zariadenie a vykúzliť nádych raja v obývacích izbách.

Kvetinová sila a nápadité vázy na DEPOT

Vonku, najkrajšie rastliny v kvetináče aranžované, v interiéroch vázy zdobia pocit bývania. Ale či už umelé rastliny alebo prírodné aranžmány - samotné vázy konkurujú kvetinám ako pútače očí. Môžu byť použité na iné účely, s kvetinovými čajovými sviečkami a vodou, aby sa stali svetelným zameraním, alebo vďaka svojej dizajnovo orientovanej povahe môžu slúžiť aj ako dekoračné predmety. Jemné pastelové tóny, zmesi materiálov a geometrické výtlačky sú rovnako zábavné ako klasika zo skla a porcelánu, ktoré sú dekoratívnym zvýraznením všetkých tvarov a farieb.