Kvetináče

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Kov
Kameň
Keramické
Drevo
Textil
Wohnstil
Boho
Škandinávske
Moderné
Minimalistický
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Glamour
Klassisch & traditionell
Priemyselné
Zimmer
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Izba pre hostí
Jedáleň
Štúdia
Balkón a záhrada
Spálňa
Kuchyňa
Kúpeľňa
Detská izba
Rubrik
Set
32 položiek
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Kvetináče a kvetináče - krásny domov pre izbové rastliny

Izbové rastliny sa pestujú v jasliach v jednoduchých plastových kvetináčoch. Po jeho zakúpení je vhodné rastlinu čo najskôr presadiť. V DEPOT čaká na objavenie široká škála nádherne navrhnutých kvetináčov a vaní. Aby sme rastlinám ponúkli pohodlný domov, je potrebné dodržiavať iba niekoľko jednoduchých pravidiel.

Výber správnych kvetináčov - tak to funguje

Správny kvetináč alebo vaňa je vyrobená zo vzduchopriepustného materiálu, pretože korene chcú dýchať. Materiál by mal zároveň zahriať koreňový bal a chrániť ho pred vysušením. Prax ukazuje, že prírodný íl je stále ideálnym materiálom pre hrnce a vedrá. Veľkosť kvetináčov by mala byť približne dvojnásobkom veľkosti plastového kvetináča, v ktorom sa izbová rastlina predávala. Možno použiť aj ešte väčší kvetináč. Pravý kvetináč musí mať dieru v zemi, inak budú rastliny mokré nohy. Vďaka vkusnému cachepotu z radu DEPOT je jednoduchý hlinený hrniec neviditeľný a ponúka rastline ďalšiu ochranu.

Ľahké opätovné presádzanie

Aby ste mohli správne presadiť rastlinu, potrebujete okrem pôdy na zalievanie aj niekoľko drobných kamienkov alebo hlinených granúl, ako aj záhradnú lopatku a vodotesnú podložku. kvetináče a kvetináče. V prvom rade treba rastlinu opatrne odstrániť z plastového kvetináča, potom sa na spodok kvetináčov alebo kvetináčov kladú kamene na lepšie odtoky. Potom je črepník naplnený do tretiny zeminou alebo granulami, rastlina je umiestnená do stredu črepníka a priestor medzi nimi je rovnomerne vyplnený. Čerstvo presadená rastlina je smädná, mala by sa však hnojiť iba mierne. Pri hľadaní vhodného miesta pre novú izbovú rastlinu je potrebné zohľadniť požiadavky jednotlivých druhov. Rezané kvety a kytice sú ďalším spôsobom zdobenia vášho domova v súlade s prírodou. Pekné vázy vylepšujú každú kvetinovú kompozíciu.