Jesenná výzdoba

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Plastové
Sklo
Prírodný materiál
Kov
Drevo
Keramické
Kameň
Textil
Papier
Vosk
Zimmer
Obývacia izba
Jedáleň
Predsieň a šatňa
Spálňa
Štúdia
Kuchyňa
Izba pre hostí
Kúpeľňa
Balkón a záhrada
Detská izba
Rubrik
Set
neu
464 položiek
Kytica sušených kvetov Mini
Kytica sušených kvetov Mini
D 15 cm
11,98 €
5,99 € / Kus
2-ty balík
Kytica sušených kvetov Mini
Kytica sušených kvetov Mini
D 15 cm
11,98 €
5,99 € / Kus
2-ty balík
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Jesenná výzdoba vo všetkých variáciách - Pre príjemnú a útulnú atmosféru, keď sa dni skracujú.

Keď sa leto blíži ku koncu, večer sa skôr stmieva a vonku je chladnejšie, väčšinu ľudí to opäť ťahá k sebe. štyri steny. Pretože sa túlite na pohovke, daždivé, búrlivé jesenné počasie si môžete vychutnať oveľa lepšie. Aby sa jesenná nálada presunula do vášho osobného domova, potrebujete tú pravú jesennú výzdobu.

Ponorte byt do správneho svetla: Sviečkami a rozprávkovými svetlami pre tú pravú jesennú výzdobu

Základom jesennej a zimnej výzdoby sú teplé a útulné zdroje svetla. Výber je obrovský: Klasické lucerny, ako napríklad jesenné dekorácie, je možné umiestniť kdekoľvek, netvoria sadze a vytvárajú malé jemné jemné akcenty. Sú k dispozícii v najrôznejších prevedeniach, ktoré je možné flexibilne vymieňať. Každý model vytvára individuálnu náladu. Rustikálne stĺpové sviečky sa samozrejme dajú použiť aj na jesenné dekorácie. Usporiadané v rôznych veľkostiach vedľa seba na podnose alebo v lampároch účinne osvetľujú miestnosť a vytvárajú more svetiel, ktorých tiene tancujú na strope. Ak je však otvorený oheň pre jesennú výzdobu príliš riskantný, môžete použiť aj elektrické rozprávkové svetlá. Či už sú zabalené cez zábradlie, zavesené na kredenci alebo obzvlášť kreatívne umiestnené vo váze alebo v murárskej nádobe - početné malé žiarovky okamžite vytvárajú útulnú atmosféru.

Ďalší interiér pre zlaté obdobie: jesenné dekorácie vo všetkých tvaroch a farbách

Jesenné dekorácie samozrejme zahŕňajú nielen svetlo. V obrúskoch dominujú ozdobné tekvice, malé drevené figúrky alebo útulné deky, teplé farby ako červená, hnedá a oranžová, ktoré sú občas prerušené neutrálnou bielou. Letné kvety sú nahradené bobuľovými konármi a ako všeobecný motív prevládajú listy. S týmito dekoratívnymi predmetmi je jeseň priateľsky vítaná.