Sedací nábytok
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Minimalistický
Romantické
Boho
Škandinávske
Folklór
Námorná
Retro
Priemyselné
Ošumelý šik
Glamour
Ázijské
Stredomorie
Klasické
Vidiecky dom
Material
Kov
Drevo
Textil
Plastové
Prírodný materiál
Koža
Zimmer
Obývacia izba
Jedáleň
Predsieň a šatňa
Izba pre hostí
Štúdia
Kuchyňa
Balkón a záhrada
Spálňa
Detská izba
98 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Sedací nábytok DEPOT - pohodlný, praktický a štýlový

Od lavice po pohovku: DEPOT má robustný, útulný a neobvyklý sedací nábytok. Pre každú izbu a každý štýl bývania. Tí, ktorí radi sedia pri jedálenskom stole s priateľmi alebo s celou rodinou, nájdu pohodlné stoličky presne v správnej výške sedadla. Alebo by to mala byť praktická stolička, ktorá bez problémov zapadne do každého prostredia? lavičky vyzerajú ako z jedného kusu a odporúčajú sa aj pre úzke kuchyne a jedálne ako purista na chodbu. Plastové a oceľové stoličky sú vhodné aj na vonkajšie použitie. Elegantné kreslá, pohovky a neformálne sedacie vaky završujú ponuku sedacieho nábytku na relaxáciu, čítanie a sledovanie filmov. Dá sa perfektne kombinovať s domácim textilom od DEPOT.

Robustné a pohodlné sedenie pri stolovaní

Či už sú to jednoduché drevené stoličky do kuchyne, pohodlné čalúnené stoličky s podrúčkami alebo plastové a kovové stoličky vhodné na vonkajšie použitie - sedenie je súčasťou základného vybavenie v každej domácnosti. Stoličky a stoličky z ľahkého masívneho dreva dodávajú jedálenskej časti puristický severský vzhľad. Pre retro fanúšikov sú tu lehátka, ktoré vás pozývajú na relaxáciu s ich klasickým šarmom a ergonomickým dizajnom. Jedálenské stoličky v modernom zamatovom outfite sú skvelým pútačom pozornosti. Veľmi pohodlné a zároveň očarujúce. Tip: Farbu stoličiek je možné dokonale zladiť s iným sedacím nábytkom, ako sú stoličky a lavice do jedálne. Zodpovedajúce tabuľky sú tiež ponúkané v DEPOT.

Štýlový relax - sedenie, relaxácia a sledovanie filmov

Čo môže byť krajšie ako sedieť na pohodlnom sedení a nechať deň pohodovo skončiť? DEPOT ponúka starostlivo vybraný sortiment, od kresiel až po útulné pohovky. Aj neformálny sedací vak sa stal nepostrádateľnou súčasťou modernej obývacej izby. A nielen tam ukazuje sedací nábytok svoje výhody. Elegantná stolička alebo trendové koktailové kreslo sú ideálne aj ako polica vedľa postele. S ušľachtilým zamatovým poťahom vyzerajú spoločníci trendov obzvlášť očarujúco. V obývacej časti sa k farebne zladenej pohovke pripájajú pohodlné lehátka. Sedací nábytok v obchode s nábytkom DEPOT zaujme dokonalým komfortom. Vyzerajú tiež absolútne šik.

Puf, čalúnená lavica a hojdacie kreslo - elegantné pútače očí od DEPOT

Sedací nábytok od DEPOT inšpiruje nielen svojimi jedinečnými možnosťami kombinácie, ale aj šikovným dizajnom. Roztomilé hojdacie kreslo a elegantná čalúnená lavica pridávajú hodnotu každému zariadeniu. Ako samostatný kus je tento sedací nábytok ideálnym prostriedkom na upútanie pozornosti. Trendy bytové doplnky ako elegantne čalúnené taburetky a mäkké pufy sa perfektne hodia k pohovke. Odložiť podnos, ako poličku na knihy alebo jednoducho pohodlne vyložiť nohy. Keď prídu hostia, malé kúsky nábytku sú rýchlo usporiadané tak, aby vytvorili sedaciu skupinu.

Správna výška pre každý kus sedacieho nábytku

Aby ste sedeli dlho pohodlne, je dôležité zosúladiť výšku sedacieho nábytku s výškou stola. Výška stoličky pri jedálenskom stole je zvyčajne od 44 do 46 centimetrov. Čím vyššia je stolička alebo kreslo, tým ľahšie sa vstáva. Lavice, ktoré sú umiestnené pri jedálenskom stole, by mali byť tiež primerane vysoké. Pre deti a starších ľudí je možné sedací nábytok individuálne nastaviť na požadovanú výšku pomocou pevného vankúša. Útulnému stravovaniu s rodinou a kreatívnym stretnutiam teda nič nestojí v ceste!