Kreslo & stolička
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Minimalistický
Romantické
Klasické
Boho
Ošumelý šik
Škandinávske
Material
Drevo
Kov
Plastové
Zimmer
Obývacia izba
Balkón a záhrada
Jedáleň
Izba pre hostí
Predsieň a šatňa
Štúdia
21 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Kreslo DEPOT pre nekompromisný pôžitok zo sedenia

Kreslo je symbolom maximálneho pohodlia sedenia, pretože takmer žiadny iný sedací nábytok nesľubuje taký vysoký komfort spojený s nezávislosťou ako tento klasický nábytok. Sortiment DEPOT zahŕňa kreslá pre interiér aj exteriér, pre akýkoľvek štýl interiéru a riešenie miestnosti.

Rôznorodý svet kresiel

Sedací nábytok a stolíky patria medzi všetok nábytok pravdepodobne k najstarším a najoriginálnejším. Kreslá ponúkajú plus v pohodlí, pretože na rozdiel od stoličky sú tieto kusy nábytku vybavené podrúčkami a širokým sedadlom. Sedadlo je navyše často nižšie ako sedadlo stoličky, čo zaručuje uvoľnenú polohu a hodiny ergonomického pohodlia sedenia. Skrátka, v pohodlnom kresle si môžete dobre a dlho oddýchnuť bez napätia a bolesti chrbta. Samozrejme, teraz existujú medzi modelmi obrovské rozdiely, pretože svet kresiel je mimoriadne rozmanitý. Medzi klasické patria ležadlá a koktailové stoličky so stredne vysoké operadlo, široké sedadlo a väčšinou čalúnené podrúčky. Ako poťahový materiál sa používa textilná koža alebo koža a tento kus nábytku môže byť navrhnutý moderne, futuristicky alebo naopak nostalgicky. Krídlová stolička s operadlom, ktoré je po stranách mierne ohnuté dopredu, dýcha pohodlím a pozýva vás snívať. Pozoruhodné je, že krídlové kreslá sú dnes celkom trendy a svoj trochu zaprášený imidž už dávno stratili. Ešte väčšie pohodlie ponúka takzvané relaxačné kreslo. Tento model je zvyčajne možné niekoľkokrát upraviť, aby sa poloha sedenia prispôsobila individuálnym potrebám a aktuálnej nálade. Ležadlo má navyše integrovanú opierku na nohy, ktorá vám nohy pohodlne vyloží. Klubová stolička je synonymom pevného vzhľadu s dobrou štipkou luxusu. Na rozdiel od toho sú hojdacie kreslá mobilného a dynamického tvaru stoličky. Pochopiteľne týmto kúskom nábytku nechýba pohodlie, pretože v hojdacom kresle môžete bez námahy sedieť celé hodiny. Konzolové stoličky sú tiež pohodlným kreslom, pretože tento nábytok sa vyznačuje vysokým ergonomickým faktorom.

Kreslá do interiéru i exteriéru - pohodlie sedenia pre každú oblasť

Kreslo je možné úspešne použiť nielen ako solitér, ale aj ako súčasť sedacej skupiny. Zatiaľ čo modely ako krídlové stoličky alebo hojdacie kreslá krájajú dobrú postavu individuálne, lehátka harmonicky zapadajú do nábytkových skupín spolu s pohovkami a konferenčnými stolíkmi. Masívne klubové kreslá sú veľmi účinné aj v sade dvoch alebo v kombinácii s gaučom. Mimochodom, konferenčný stolík v filigránovom prevedení by sa k tomu hodil najlepšie, aby trochu uvoľnil vzhľad. Je zaujímavé, že kreslo vie, ako sa uplatniť takmer v každej miestnosti, pretože tento kus nábytku zaisťuje pohodlie nielen v obývacej izbe, ale aj na chodbe alebo v spálni, v hosťovskej izbe alebo v útulnej kuchyni so stravovaním. Aj vonku, najmä na terase, sú kreslá tým správnym riešením. hojdacie kreslá a závesné stoličky vyzerajú v exteriéri v neposlednom rade. Kreslá z ratanu a plastového ratanu sú ideálne pre vonkajšie použitie. V každom prípade je pri kúpe nábytku do vonkajšej oblasti vhodné zabezpečiť, aby boli kreslá skutočne vystavené poveternostným vplyvom. Nie vždy to je prípad závesných stoličiek a hojdacích kresiel, preto je tento nábytok vhodný hlavne do zastrešených miestností.