Komody & vitríny
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Klasické
Škandinávske
Moderné
Material
Drevo
Zimmer
Štúdia
Izba pre hostí
Predsieň a šatňa
Spálňa
Obývacia izba
4 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Stojace police a príborníky DEPOT - zázraky úložného priestoru pre každý koncept zariaďovania a každú izbu

Tieto kusy nábytku udržiavajú poriadok a pomáhajú efektívne prezentovať ozdobné predmety a poklady. Neexistuje priestor, v ktorom by stojace police a príborníky neboli užitočné. Preto domáca konfekcia DEPOT ponúka široký výber tohto nábytku pre každý vkus, priestor a štýl.

Z haly do kuchyne - stojace police a príborníky ako univerzál

V skutočnosti tieto kusy nábytku nie sú len obľúbenými univerzálmi a klasikou v interiérovom dizajne, zapadajú tiež do každého živého konceptu. Vo vchode slúži polica alebo príborník ako polica na rukavice, poštu alebo kľúče od auta. šatníkové koľajnice a šatníkové háčiky , zrkadlá a sedací nábytok sú zaokrúhlené zariadenie haly preč. Príborníky v obývacej izbe poskytujú priestor potrebný pre hi-fi systém alebo televíziu. Prípadne môže byť kus nábytku ozdobený rodinnými fotografiami, suvenírmi z dovolenky a prípadne izbovou rastlinou. Na poličke je miesto pre malú knižnicu alebo nostalgickú zbierku záznamov. Samostatne stojace police a príborníky završujú vybavenú kuchyňu a ponúkajú optimálny úložný priestor pre zásoby potravín, hrnce a čistiace prostriedky. Nábytok sa dá v kúpeľni dokonca rozumne využiť.

Štýlovo zariadené - stojace police a príborníky zodpovedajúce riešeniu miestnosti

Obchod s nábytkom DEPOT ponúka niekoľko verzií týchto kusov nábytku, ktoré zodpovedajú rôznym štýlom zariadenia. Stojanové police a príborníky v čistom minimalistickom dizajne ladia s nadčasovými a severskými konceptmi bývania. Nábytok z masívu s elegantnými dekoráciami je najlepší spôsob, ako zapadnúť do konceptu vidieckeho domu. Hravé, pohodlné a zároveň priestranné sú police a ďalšie vybavenie pre populárny štýl shabby chic. Na druhej strane mestské a ešte puristickejšie a funkčnejšie nápady na bývanie si vyžadujú zdržanlivejší dizajn. Nábytok vyrobený z masívneho dreva harmonizuje takmer s každým konceptom, v závislosti od prevedenia. Populárne sú aj originálne kombinované riešenia s prvkami z kovu a dreva. Stojace police a príborníky vyrobené z robustných plastov sa ľahko starajú a často sú ideálne na použitie v kúpeľni alebo kuchyni.