Tabuľky
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Škandinávske
Minimalistický
Boho
Klasické
Vidiecky dom
Stredomorie
Námorná
Glamour
Ázijské
Priemyselné
Ošumelý šik
Material
Kov
Drevo
Sklo
Zimmer
Obývacia izba
Jedáleň
Štúdia
Izba pre hostí
Predsieň a šatňa
Kuchyňa
Balkón a záhrada
Spálňa
56 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Stoly od spoločnosti DEPOT - pre každú potrebu a každý štýl bývania

Stoly sú potrebné v každej miestnosti. DEPOT ponúka veľký výber robustných jedálenských stolov, úzkych konzolových stolov, ako aj krásnych kávových a príručných stolíkov, ktoré obohacujú každý štýl bývania. Dizajnu sa medze nekladú. Veľkoryso veľké tabuľky vysoké 73 až 76 centimetrov sú ideálne na jedenie, štúdium a čítanie. V ponuke sú aj zodpovedajúce stoličky v rôznych výškach sedadiel. Naše lavičky sú tiež ideálne pre optimálne využitie priestoru v malých miestnostiach. Šetriče priestoru plynulo zapadajú do úzkych výklenkov. Tenký konzolový stolík a moderný nočný stolík môžu byť tiež perfektne usporiadané s malými miestnosťami a prispievajú k celkovému domáckemu efektu. Stoly v efektnom dizajne sú vhodné ako pútače očí, či už vo vintage štýle alebo v trendy glamour vzhľade.

Robustné a štýlové stoly pre jedáleň

Jedálenský stôl je srdcom každého bytu. Okrúhle alebo hranaté, rustikálne alebo moderné - žiadny kus nábytku v domácnosti sa nepoužíva takýmito rôznymi spôsobmi. Ľudia jedia, smejú sa a pracujú za jedálenským stolom. Medzi klasiku patria stoly z dreva, ktoré sa vďaka svojmu prírodnému vzhľadu hodia k širokej škále štýlov zariaďovania. Obzvlášť odolné sú stolové dosky z masívneho dreva, ako je teak, eukalyptus alebo dub. V spoločnosti DEPOT je samozrejmé, že je k dispozícii 100% recyklovaný materiál s certifikáciou FSC. Jedálenské stoly vyrobené z ľahkého brezového dreva v kombinácii s bielou stolovou doskou dokonale ladia s obľúbeným škandinávskym vzhľadom. Čistý dizajn dodáva kuchyni a jedálni elegantný a jasný charakter. Stoly vyrobené z ocele zaujmú svojou robustnou kvalitou a sú ideálne pre vonkajšie priestory.

Rôznorodé stolíky do obývacej izby

Väčšia rozmanitosť materiálov a viac slobody v tvaroch: konferenčné stolíky a príručné stolíky od spoločnosti DEPOT sú nielen úžasne praktické, ale aj veľké dekoratívne prvok. Potenciál. Či už sú vyrobené z dreva alebo kovu, sú rustikálne alebo elegantné - DEPOT má vhodné stoly pre každý štýl bývania. Štýlovo zdobené kvetmi, pekne vonnými sviečkami alebo osobne navrhnutými rámami na obrazy, príručné stolíky ponúkajú atraktívny pútač pozornosti. Okrem pohovky poskytujú ploché všestranné vozidlá praktický úložný priestor. Obývaciu izbu v štýle vidieckeho domu dotvárajú stoly v dubovom alebo orechovom prevedení. Drevené stoly pôsobia príjemne teplo a prírodné zrno dodáva miestnosti útulnú atmosféru. Kovové konferenčné stolíky bodujú svojim elegantným a ladným vzhľadom. Odkladací stolík sa stane skutočným skvostom vďaka lampe, ktorá ušľachtilú trblietavú plochu uvedie do správneho svetla. Mnoho príručných stolíkov od DEPOTU krája dobrú postavu aj ako nočné stolíky. Na okrúhlej alebo štvorcovej doske stola je miesto pre smartphone, obľúbenú knihu a nočnú lampu. Stoly so zásuvkou a funkciou vysunutia sú ideálne na odloženie slúchadiel, nabíjacích káblov a všetkých ďalších dôležitých vecí na posteli tak, aby boli ľahko dosiahnuteľné.

Inšpiratívny vzhľad chodieb a chodieb

Konzolové stolíky sú ideálne pre malé miestnosti, ako je napríklad chodba. Dlhé a úzke stolíky ponúkajú praktický úložný priestor na kľúče, misky a vázy. S peknou lampou sa štíhly spoločník z chodby stáva žiarivým lákadlom. Konzolové stolíky sú chladné jednotlivé kúsky, ktoré vďaka svojmu tvaru vizuálne predlžujú miestnosť. Ploché sloty vytvárajú priestor pre smartfóny, listy, knihy a oveľa viac. S kovovým rámom v zlatej alebo medenej farbe a ušľachtilou sklenenou doskou ukazujú stoly svoju očarujúcu stránku. Perfektný aj ako barový stôl.