Bočné stoly

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Škandinávske
Glamour
Boho
Minimalistický
Stredomorie
Námorná
Priemyselné
Vidiecky dom
Material
Kov
Drevo
Sklo
Zimmer
Obývacia izba
Spálňa
Izba pre hostí
Predsieň a šatňa
Štúdia
Jedáleň
13 položiek
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Príručné stolíky vyrobené z dreva a kovu - užitočné vybavenie pre interiér i exteriér

Takmer žiadny iný kus nábytku sa nedá predstaviť tak rozmanito, ako napríklad príručný stolík. Takéto stoly sú kompaktné, a preto mobilné, odolné a dokonca ponúkajú veľa úložného priestoru. Príručné stolíky z dreva a kovu sú podľa modelu tým správnym riešením nielen v obývacej izbe, ale aj v zimnej záhrade alebo na terase. Domáci predajca DEPOT má vo svojom sortimente niekoľko modelov príručných stolíkov, ktoré plynulo zapadajú do populárnych riešení miestností.

Drevo a kov - dva prírodné materiály s rôznym vzhľadom

Kov aj drevo patria medzi najstaršie materiály zo všetkých. Tieto materiály sa dnes používajú pri výrobe nábytku rovnako ako pred tisíckami rokov. Každý materiál má zvláštnu individuálnu charizmu a vytvára inú atmosféru. Buk alebo breza, dub alebo mahagón - drevo dodáva nábytku prírodný a útulný nádych. Prírodné drevo vyzerá originálne a rustikálne, zatiaľ čo drevený nábytok s lakovanou povrchovou úpravou vytvára luxusnú atmosféru. Kov naopak vytvára odstup a predstavuje chladnú eleganciu. Príručné stolíky vyrobené z kovu sú stabilné a často tým správnym riešením pre vonkajšie použitie. Pomerne veľa modelov spája tieto dva materiály kreatívnym spôsobom, aby zabezpečili rozmanitý, niekedy výrazný vzhľad.

Príručné stolíky vyrobené z dreva a kovu pre vnútorné použitie - na správnom mieste v každej miestnosti

Príručné stolíky alebo Konferenčné stolíky vyrobené z dreva a kovu je možné dekoratívne a funkčne použiť kdekoľvek v domácnosti. Na chodbe slúži odkladací stolík ako polica na rukavice, tašky, kľúče a poštu. V spálni sedí na takom stole nočná lampa, hodiny alebo smartphone a vaše obľúbené čítanie, aby ste boli kedykoľvek zastihnuteľní. V obývacej izbe je niekoľko úloh pre príručné stolíky z dreva a kovu. Tieto tabuľky slúžia nielen ako úložný priestor vedľa kresla , ale tiež ako servírovacie stolíky na kávovú párty alebo ako pekný stojan na rastliny. Je však dôležité poznamenať, že príručné stolíky spravidla nie sú určené na tento druhý účel a sú vhodné iba pre menšie izbové rastliny. Mnoho robustných príručných stolíkov je užitočných v kúpeľni a ponúka priestor na krémy, šampóny a kefy na vlasy. Ani v kuchyni, v ktorej sa dá jesť, nie je príručný stolík v žiadnom prípade nadbytočný a zmysluplne dopĺňa jedálenský stôl.

Príručné stolíky na terase alebo balkóne - čo treba brať do úvahy?

Drevené a kovové príručné stolíky sa dajú úspešne použiť aj vonku - napríklad ako optický stred malého sedacia skupina alebo ako výsadbový stôl. Takýto stôl je priestorovo nenáročný a mobilný a niektoré modely majú dokonca praktické kolieska. Ak chcete odkladací stolík používať vonku, musíte najskôr venovať pozornosť tomu, či sú materiály skutočne odolné voči poveternostným vplyvom. Iba špeciálne upravené drevo a kov bez hrdze bez náterov môžu byť vystavené zrážkam a priamemu slnečnému žiareniu. Aj na krytej terase alebo lodžii sa môže používať iba nábytok vhodný do exteriéru, ktorý nemá problém s mrazivými teplotami a zvýšenou vlhkosťou. V nevykurovanej zimnej záhrade sa tiež oplatí používať iba príručné stolíky z dreva a kovu, ktoré sú vhodné aj na vonkajšie použitie.