Konferenčné stolíky

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Boho
Stredomorie
Námorná
Priemyselné
Minimalistický
Škandinávske
Material
Kov
Drevo
Zimmer
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Spálňa
Štúdia
5 položiek
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Konferenčné stolíky DEPOT pre štýlové domáce prostredie

Tieto kompaktné kusy nábytku vyzerajú obzvlášť dobre v obývacej izbe a sú tiež mimoriadne univerzálne. Predajňa nábytku DEPOT predstavuje efektívne, funkčné a pohodlné konferenčné stolíky vyrobené z oboch trendových materiálov, dreva a kovu. Konferenčné stolíky vytvárajú útulnú atmosféru a v miestnosti tiež vytvárajú výrazné akcenty.

Konferenčný stolík - užitočné a všestranné

Názov tohto kusu nábytku hovorí za všetko, pretože konferenčný stolík je miesto pri gauči a kreslá , ktoré zmysluplne dopĺňajú priestor na sedenie a poskytujú ďalší komfort bývania. Počas filmovej noci doma poskytuje konferenčný stolík povrch pre občerstvenie, poháre a hrnčeky. Počas kávového kola je stôl jemný a prípadne zdobený obrusom. Denne sú na stole naskladané časopisy a noviny, priestor na puzdro na okuliare, diaľkové ovládače a izbová rastlina. Stručne povedané, konferenčný stolík sa ukazuje ako skutočný všestranný pracovník. Niektoré modely vyzerajú solídne a sú dokonca vybavené praktickými zásuvkami. Tieto konferenčné stolíky sú skutočnými zázrakmi úložného priestoru. Iné ponúkajú iba povrch ako policu a zaujmú takmer beztiažovým vzhľadom.

Konferenčné stolíky vyrobené z dreva a kovu - klasické materiály, nanovo interpretované

Stoly sa nielen výrazne dizajnovo, ale aj materiálovo líšia. Outfér DEPOT ponúka v tejto kategórii konferenčné stolíky z prírodných materiálov drevo alebo kov, ako aj kusy nábytku s prvkami z oboch materiálov. Drevo zaujme predovšetkým svojím prírodným a útulným vzhľadom. Drevené stoly spravidla ladia s živými konceptmi s rustikálnym nádychom, ako je napríklad vidiecky alebo severský štýl. Kov, či už železný alebo oceľový, na druhej strane vyzerá dosť chladne a zdržanlivo. Kovový konferenčný stolík je zvyčajne tenkého vzhľadu a často vyzerá elegantne. Kombinácia oboch materiálov je vizuálne príťažlivá, takže drevené konferenčné stolíky s kovovými prvkami sa stanú neobvyklým vrcholom v každej miestnosti.

Nájdite ten správny konferenčný stolík a vylepšite vybavenie

Konferenčný stolík možno použiť na nastavenie dekoratívnych akcentov a úspešné zavŕšenie konceptu vybavenia. Je celkom dovolené používať toto príslušenstvo ako vedomú prestávku v štýle. Filigránový a vzdušný konferenčný stolík vyrobený z dreva alebo kovu sa perfektne hodí k masívnemu Pohovky a rohové pohovky s poťahmi z kože alebo ťažkých látok. Toto dáva sedacej skupine dynamický nádych, zatiaľ čo konferenčný stolík zrazu vyzerá v takejto kombinácii solídne. Je dokonca mysliteľné doplniť kreslá a pohovky v zdržanlivom, takmer puristickom štýle hravo navrhnutým konferenčným stolíkom s početnými dekoratívnymi prvkami. Týmto spôsobom sa vzhľad uvoľní a nastaví sa neočakávaný prízvuk. Klasický spôsob interiérového dizajnu vedie samozrejme cez formovanie harmonických a štýlových konceptov. Konferenčný stolík s jasným dizajnom sa hodí k modernému zariadeniu, zatiaľ čo štýl shabby chic alebo vintage vo väčšine prípadov ťaží z bohatej výzdoby. Rôzne riešenia mestských priestorov žijú zo zmenšenej formy, umožňujú však niektoré dekoratívne prvky. Zariaďovanie v škandinávskom štýle si vyžaduje nielen jasnú geometriu, ale aj prírodné materiály.