Stôl & kuchyňa

Filtrovanie

Filtrovanie
filtrujete podľa Obnoviť všetky filtre
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Škandinávske
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Romantické
Minimalistický
Boho
Retro
Glamour
Klasické
Priemyselné
Stredomorie
Ázijské
Námorná
Orientálne
Folklór
Material
Sklo
Plastové
Textil
Kov
Drevo
Kameň
Papier
Keramické
Prírodný materiál
Prírodné vlákno
Zimmer
Kuchyňa
Jedáleň
Balkón a záhrada
Obývacia izba
Štúdia
Detská izba
Predsieň a šatňa
Spálňa
Kúpeľňa
Izba pre hostí
710 položiek 1
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Pekne prestretý stôl pre dokonalý pôžitok

Či už na útulné raňajky alebo štýlovú večeru: láskyplne prestretý stôl robí skvelý dojem! Podľa vášho vkusu môže byť navrhnutý individuálne. Niektoré sa spoliehajú na veľa farieb a hravých detailov, iné uprednostňujú rustikálne prvky alebo jednoduchú eleganciu. Ako dekoráciu je možné použiť aj kuchynské doplnky. kuchynské pomôcky a kuchynský textil ako napríklad dekoratívna fľaša na olej alebo zodpovedajúci držiak na hrnce vnáša farbu na prestretý stôl a ukazuje sa ako užitočné kuchynské príslušenstvo.

Raňajky sú pripravené! Prestretý stôl a kuchynské doplnky sú súčasťou začiatku dňa

Existuje niečo príjemnejšie, ako začať deň príjemnými raňajkami? Aj keď na to býva často málo času: Aj rýchla káva s malou miskou müsli pri pekne prestretom stole zaručuje, že začneme každodenný život uvoľnenejšie a s väčšou energiou. Pre každého faktora dobrého pocitu je tu niečo pre každý vkus: Od bieleho až po farebne vzorované jedlá, príbory v rôznych dizajnoch alebo vintage kuchynské doplnky na prestretom stole sa kreativite medze nekladú. Kuchynské doplnky, ako sú ozdobné príbory alebo vtipné kuchynské stierky, zvýraznia aj šedé ráno.

Vďaka riadu a dekoráciám je ústredným bodom stôl

Pri jedálenskom stole sa trávia spoločenské večery, všetci sa tu stretávajú. Bežné stravovacie rituály skrášľujú rodinný život a podporujú výmenu po celý deň. O to lepšie, ak je jedálenský stôl navrhnutý tak, aby tam každý trávil čas. Misky s farebnými vzormi na zodpovedajúcich prestieraniach vytvárajú útulnú atmosféru, ktorá vás pozýva zdržiavať sa. Na prestretých stoloch je priestor pre kuchynské doplnky, ako sú ozdobné mlynčeky na soľ a korenie, ako aj taniere, ktoré ladia so štýlom pohárov na pitie. Sezónna výzdoba robí zo stola pútačom pozornosti, aj keď je nekrytý.