Kuchyňa

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Wohnstil
Moderné
Retro
Minimalistický
Škandinávske
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Klassisch & traditionell
Glamour
Romantické
Priemyselné
Boho
Folklór
Stredomorie
Ázijské
Námorná
Material
Plastové
Kov
Kameň
Drevo
Sklo
Keramické
Textil
Prírodné vlákno
Papier
Zimmer
Kuchyňa
Štúdia
Detská izba
Jedáleň
Obývacia izba
Predsieň a šatňa
Kúpeľňa
Spálňa
Balkón a záhrada
Izba pre hostí
171 položiek
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Kuchynský riad - pre väčšie pohodlie v kuchyni

V tejto kategórii ponúka domáci spotrebič DEPOT široký a mnohostranný sortiment funkčných a praktických kuchynských potrieb. Toto príslušenstvo pomáha pripravovať rôzne jedlá a organizovať skladovanie potravín najlepším možným spôsobom. Kuchynský riad skrátka neodmysliteľne patrí k vybaveniu modernej kuchyne.

Existuje toľko kuchynského náradia

Nie vždy si uvedomujeme, koľko kuchynského náradia a ďalších pomocníci v kuchyni nás pri varení podporujú. Niektoré doplnky, napríklad mlynčeky na korenie, sú známe už celé storočia, iné, napríklad časovač na vajcia, boli vynájdené až v 20. storočí. Každý jednotlivý doplnok výrazne uľahčuje prácu v kuchyni a prispieva k úspechu všetkých projektov varenia. Mlynčeky na korenie a soľ dodávajú čerstvo pomleté ​​korenie a pomáhajú im dávkovať presne. Prípadne akékoľvek korenie, nech je akokoľvek exotické, možno ľahko rozdrviť tĺčikom v pevnej kamennej alebo kameninovej malte. Ak chcete nastrúhať syr na gratinovanie alebo zemiaky na tradičné zemiakové placky, kompaktné ručné strúhadlo je správny nápad. Cedník príde na rad vždy, keď sa musia vypustiť cestoviny alebo zelenina. Pretože voda na varenie úplne odtečie, môže sa chuť jedla vyvíjať optimálne. Pre všetkých milovníkov pizze - a ťažko sa nájde niekto, kto si za nikoho nenazýva! - krájač pizze je absolútnou nevyhnutnosťou. Okrúhly nôž jemným rolovacím pohybom rozdelí pizzu alebo tarte flambée na elegantné trojuholníky. Na prípravu nadýchanej omelety alebo palacinky použijeme metličku a je nevyhnutná lopatka, ktorá zabráni pripáleniu tohto alebo mnohých ďalších jedál. Kocky cukru sa dajú praktickými kliešťami transportovať priamo z plechovky do šálky na čaj alebo kávu. Forma na pečenie a pekáč spolu s ďalšími pekárenskými doplnkami , pečte tvarohové koláče, čokoládové alebo ovocné koláče a zaistíte elegantné výsledky pečenia. Časomerač na vajcia je stále jedným z najobľúbenejších kuchynských potrieb a verne stráži priebeh varenia. Spomenuli sme iba niekoľko zo silného tímu kuchynského náradia a pomocníkov. Ak chcete objavovať ešte viac, stačí si prehliadnuť DEPOT a nájsť to správne príslušenstvo!

Skladujte potraviny - s kuchynským riadom od spoločnosti DEPOT

Obchod s nábytkom DEPOT ponúka množstvo príjemne a funkčne navrhnutých potrieb pre priestorovo úsporné a profesionálne skladovanie rôznych trvanlivých potravín - od cestoviny na džemy a sladkosti smerom k múke alebo cíceru. Každá potravina vyžaduje špeciálne podmienky skladovania. Cestoviny by mali byť udržiavané v suchu a v tesne uzavretej nádobe. Cestoviny majú veľmi dlhú trvanlivosť, zvyčajne aj po dátume spotreby na obale. Uvarený džem vo vzduchotesnej nádobe má pre čo najdlhšie možné skladovanie rozhodujúce chladné miesto chránené pred svetlom, napríklad pivnica. Udržiavanie sladkostí na chladnom mieste je tiež dôležité, inak sa sladkosti roztopia a stratia nielen tvar, ale aj chuť. Múka musí byť nielen skladovaná tmavá, ale aj na chladnom a suchom mieste. Nesprávne podmienky skladovania môžu mať katastrofálne následky, napríklad napadnutie chrobákom múkou, najmä pri tejto citlivej potravine.