Vankúš

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Textil
Plastové
Rubrik
neu
Set
Zimmer
Obývacia izba
Spálňa
Balkón a záhrada
Izba pre hostí
Predsieň a šatňa
Jedáleň
Detská izba
Štúdia
Kuchyňa
Wohnstil
Boho
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Škandinávske
Moderné
Romantické
Folklór
Minimalistický
Ázijské
Stredomorie
Orientálne
Klasické
Námorná
Glamour
Retro
Priemyselné
172 položiek
Náš výber pre vás
Kvetinové leto
Kvetinové leto
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Akcentujte útulnosť vankúšov

Vankúše môžu byť skutočnou zázračnou zbraňou, pokiaľ ide o okorenenie domácnosti. Nepatria len do postele, môžu tiež vylepšiť najjednoduchšie vybavenie a urobiť ich útulným a pohodlným. Bez ohľadu na to, či sa používajú ako dekorácia v obývacej izbe na gauči alebo v spálni na posteli - dodajú každému domovu dotvorenie. Dekoračné vankúše a sedáky DEPOT prinesú pohodlie do každej oblasti domova. Farebné vankúše sedadiel, ktoré ladia s nábytkom, sú pútavé a dekoratívne vankúše farebne zladené harmonicky zapadajú do bytu. Vankúše so zábavnými výrokmi alebo sezónnymi motívmi sú útulnými akcentmi, ktoré vnesú teplo a eleganciu aj do minimalistických bytov. Online obchod DEPOT má širokú škálu modelov a tvarov vo všetkých predstaviteľných variáciách. Vankúše od DEPOT zaisťujú nielen pokojný spánok, ale aj svieže farby a príjemný pocit pri pohľade na byt. Či už pruhy, kvety alebo vo farbách sezóny - to vylepšuje každú izbu.

Vankúše pre každý štýl

Spoločnosť DEPOT ponúka rôzne vankúše v rôznych veľkostiach, farbách a tkaninách. Na každý vkus príde niečo. Bez ohľadu na to, či sú priestorovo úsporné, malé, hranaté, okrúhle, plyšovo mäkké alebo rozmerovo stále - vankúše sú univerzálnejšie ako takmer akýkoľvek iný bytový doplnok. Sú dekoratívne a poskytujú pohodlie a rozmanitosť doma. Pretože byt nie je renovovaný každý rok, ale nové vankúše na gauč sú určite v rozpočte. Tieto je možné upraviť v závislosti od sezóny. Týmto spôsobom môže byť domov efektívne vyzdobený za málo peňazí.

Rozmanitosť poťahov na vankúše

Vankúše a poťahy na vankúše môžu dať nové akcenty takmer v každej miestnosti v domácnosti. Najmä pri hraní s krikľavými farbami alebo rôznymi veľkosťami. Zmiešaním veľkých a malých vankúšov a experimentovaním s farebnými kombináciami je možné v tej istej miestnosti vytvárať znova a znova rôzne nálady. Izby môžu byť rôzne vyzdobené v provensálskom vidieckom dome alebo v orientálnej miestnosti s rôznymi typmi a štýlmi. Dôležitú úlohu zohráva aj materiál vankúšov a obliečok na vankúše. Poťahy na vankúše vyrobené z jemných látok dodajú pohovke luxusný nádych, vlnené vankúše a tie s kožušinovým poťahom vytvárajú pohodlie v kútiku na čítanie a farebné výšivky dodajú posteli niečo exotické. Zdobenie vankúšmi vždy funguje - či už vyskúšate trend zariaďovania, alebo okoreníte jednofarebný gauč. Najjednoduchšie zariadenia sa s ním dajú zreteľne vylepšiť. A najlepšie na tom je, že nemusíte stále kupovať nové vankúše, ale jednoducho poťahy na vankúše je možné meniť. Jednoduché vankúše sa dajú transformovať do nových farebných postriekaní farieb v obývacej izbe alebo spálni.

Vankúše s motívom vnášajú do domu príjemnú atmosféru.

Soby a Mikuláši počas adventu alebo veľkonočné mláďatá sú obľúbenými dekoratívnymi prvkami, ktoré nájdete po celom dome. So správnymi motívmi a farbami sa vankúše stávajú základným prvkom sezónnej dekorácie. Vankúše pastelovej farby s jarnými motívmi alebo kvetinovými vzormi ladia s farbou veľkonočných dekoratívnych figúrok