Dekoratívny vankúš
Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Textil
Plastové
Rubrik
neu
Set
Zimmer
Obývacia izba
Spálňa
Balkón a záhrada
Jedáleň
Izba pre hostí
Predsieň a šatňa
Detská izba
Kuchyňa
Štúdia
Wohnstil
Boho
Ošumelý šik
Vidiecky dom
Škandinávske
Moderné
Folklór
Romantické
Klasické
Ázijské
Stredomorie
Námorná
Retro
40 položiek
Vankúš Boho
Vankúš Boho
⌀ 40 cm
12,99 €
+2
Nové
Kissen-Set
Kissen-Set
3 časť
66,99 €
Set
Vankúš Boho
Vankúš Boho
⌀ 40 cm
12,99 €
+2
Nové
Vankúš Boho
Vankúš Boho
⌀ 40 cm
12,99 €
+2
Nové
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Pohovkové vankúše a vankúše - štýlové zariadenie s útulným vzhľadom

Vankúš s vankúšom vás pozýva posadiť sa do kresla alebo pohovky a sľubuje útulné chvíle. Ale vankúš je oveľa viac ako len plus v pohodlí, pretože každý dekoratívny vankúš alebo vankúš na pohovku je tiež dôležitým štýlovým prvkom. Toto univerzálne príslušenstvo je samozrejme potrebné používať opatrne. V tejto kategórii ponúka spoločnosť DEPOT širokú škálu dekoratívnych a pohodlných predmetov pre každý živý nápad.

Pravidlá vankúšov pre harmonické riešenia vybavenia

Sortiment vankúšov na pohovku a dekoratívnych vankúšov od spoločnosti DEPOT je rozmanitý a každý doplnok má atraktívny dizajn a vysoko kvalitné materiály. Ale zdobenie vankúšmi si vyžaduje premyslenú koncepciu a najlepšie sa ho dosiahne pomocou zlatých pravidiel vankúšov. Prvé pravidlo znie: „Pohovka na vankúš je krásna, iba ak hladko zapadá do celkového konceptu.“ Poťah na pohovku alebo dekoratívny vankúš musí ísť predovšetkým na Pohovky a kreslá sa hodia. Je ideálne, ak vzory vankúšov na pohovku a poťahových látok sedacieho nábytku patria do rovnakej farebnej rodiny. Okrem toho má často zmysel voliť buď geometrické alebo botanické motívy. Druhé a obzvlášť vzrušujúce pravidlo pre vankúše sa týka počtu a umiestnenia vankúšov na pohovku a dekoratívnych vankúšov. Párny počet vankúšov nevedomky pôsobí pokojným dojmom a zapadá tak do klasických nadčasových riešení zariaďovania. Nepárne číslo znamená rozmanitosť so štipkou hravej romantiky. Rovnaký efekt je možné dosiahnuť šikovným usporiadaním vankúšov, pretože symetricky umiestnené vankúše pohovky vytvárajú uvoľnený vzhľad, zatiaľ čo asymetria vytvára veselú atmosféru. Tretie pravidlo vankúšov sa týka kombinácie a obľúbeného vrstveného vzhľadu: Dekoračné vankúše a vankúše na pohovku v rôznych veľkostiach a tvaroch vytvárajú uvoľnenú atmosféru bez narušenia harmónie. Okrem nápaditých vzorov sa odporúča jeden alebo dva základné vankúše v jemných základných farbách.

Dekoračné vankúše a vankúše pre každý koncept bývania

Vďaka Poťahy na vankúše od spoločnosti DEPOT možno použiť na zvýraznenie a zvýraznenie takmer každého riešenia vybavenia zodpovedajúcimi vankúšmi. Choďte teda s klasickým štýlom sedacích vankúšov a dekoračných vankúšov v tlmených farbách a prevažne s geometrickými motívmi alebo v monochromatickom vzhľade. Harmonický, nevzrušený celkový dojem je tu rozhodujúci. Modernizmus miluje na jednej strane veľmi jednoduché, takmer puristicky vyzerajúce riešenia alebo nápadné farebné postriekania, dokonca aj so vznešeným vkusom v zlate alebo striebre. Ani minimalizmus sa nezaobíde bez jedného alebo druhých vankúšov na pohovke a viac ako vonkajší vzhľad si cení funkčnosť tohto príslušenstva. Zariaďovanie v škandinávskom štýle si vyžaduje jemné, svetlé farby a prírodné, najlepšie úplne prírodné materiály. Ak ide o koncept v romantickom ošumelom štýle, kvetinové motívy sú väčšinou tak akurát. Nepárny počet dekoratívnych vankúšov dodáva hravý nádych a pre vankúše pohovky je žiaduci príjemný potpourri tvarov a textúr. V tradičnom koncepte vidieckeho domu dominujú aj organické tvary a motívy. Celkovo však zariadenie pôsobí pevne, takže bohaté a výrazné tóny sú výhodou. Moderný vidiecky dom je naopak zaliaty svetlom a jasom. Svetlé farby a zmes monochromatických dekoratívnych vankúšov a filigránových vzorov sú tu.