Vankúše & podušky na sedadlá

Filtrovanie

Filtrovanie
triediť podľa
Cena
Farbe
Material
Plastové
Textil
Zimmer
Obývacia izba
Izba pre hostí
Spálňa
Jedáleň
Predsieň a šatňa
Štúdia
Kuchyňa
Balkón a záhrada
Wohnstil
Moderné
Romantické
Škandinávske
Boho
Ošumelý šik
Vidiecky dom
6 položiek
Náš výber pre vás
 Trend: tekvice
Trend: tekvice
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Štýlové vázy
Štýlové vázy
Objavte teraz

Podsedáky - pre väčšie pohodlie a útulné prostredie

Či už počas jedla alebo v kancelárii, pri sledovaní televízie alebo na terase s výhľadom na krajinu - každý z nás trávi niekoľko hodín sedením počas dňa. Každý dom ponúka veľa miest na sedenie, od kompaktných stoličiek cez kuchynské alebo jedálenské stoličky až po kreslá a dlhé kreslá v záhrade. Pohodlie sedenia závisí nielen od kvality sedacieho nábytku, ale aj od praktických bytových doplnkov, ako je podsedák. Vykladač DEPOT má širokú škálu vankúšov na sedenie pre každý štýl zariaďovania, ako aj pre vnútorné a vonkajšie použitie.

Sedák - všestranný a všestranný

Sedenie na sedáku by malo byť pohodlné - to je účel tohto kusu nábytku. Vankúš musí byť mäkko polstrovaný a plochý. Pri sedení na pohodlne tvarovanom vankúši sa uvoľní svalové napätie, pretože panva zaujme pohodlnú polohu. Okrem toho vankúš sedadla poskytuje vďaka svojim zahrievacím vlastnostiam viac komfortu sedenia. Pohodlné teplo sa šíri po celom tele a prispieva k uvoľnenému pocitu pri sedení. Ale vankúš je nielen funkčný, ale aj esteticky prepracovaný bytový doplnok, ktorý spolu s (https://www.depot-online.sk/sk/c/deko-wohnaccessoires/heimtextilien/kissen -501 ) alebo útulné deky a plédy Vytvára atmosféru a vylepšuje koncept miestnosti.

Ktoré vankúše sú k dispozícii?

V spoločnosti DEPOT nájdete rozmanitý výber dekoratívnych a kvalitných vankúšov na sedenie. Vonkajšie vankúše sú robustné, poťahy z potiahnutých textílií sú odolné proti poveternostným vplyvom a svetlostále. Takýto vankúš skutočne neprekáža ani dažďovej sprche. Napriek tomu má zmysel po skončení sezóny čalúnenie a sedáky zo záhradného nábytku odstrániť a uložiť ich chránené pred mrazom a dažďom. Na vnútorné použitie sú vhodné nadýchané vankúše, sedáky z umelej kožušiny alebo z mäkkých textilných poťahových materiálov. Obdĺžnikové sedáky sú zvyčajne dobrou voľbou pre stoličky. Okrúhle vankúše na sedenie sú naopak vhodné najmä na ozdobenie stoličiek alebo na ešte pohodlnejšie sedenie v kresle. S ozdobným vankúšom za chrbtom je sedenie ešte pohodlnejšie a vaša estetická pohoda sa posilní.