Vianočná pekáreň

Farbe

Rubrik

Material

Cena

Všetky filtre

136 položiek
Náš výber pre vás
Nové zvýraznenia
Nové zvýraznenia
Objavte teraz
Malý, ale mohutný!
Malý, ale mohutný!
Objavte teraz
 Detský svet
Detský svet
Objavte teraz
Prestretý stôl
Prestretý stôl
Objavte teraz

Pečte do sýtosti vo vlastnej vianočnej pekárni

Vo vianočnej pekárni je veľa dobrôt - povedala to stará riekanka. Na to, aby bolo možné zriadiť takúto pekáreň, je však potrebné určité príslušenstvo. Nádoby na pečenie ako formy na sušienky, misky s vianočnými motívmi alebo rukavice na pečenie sú z kurz súčasťou základného vybavenia vianočnej pekárne. DEPOT ponúka aj odmerky, kuchynské váhy a metličky.

Poskytujeme tiež amatérskym pekárom knihy receptov a nespočetné možnosti skladovania, ako sú štýlové (https://www.depot-online.sk/sk/c/weihnachtsdeko/weihnachtsbaeckerei/keksdosen -437 ) a oveľa viac.

Domáce pečené výrobky z vianočnej pekárne - Takto chutia Vianoce

Pečenie koláčikov bolo vždy jednou z najobľúbenejších vianočných tradícií. Keď z kuchyne vyjde vôňa domácich pečených vianočných špecialít, každý vie, že to nemôže byť ďaleko až do veľkej párty. Pretože sa často vyrába veľa týchto dobrôt, sú dôležité možnosti skladu. Krásne navrhnutá odkladacia dóza s doma pripravenými pochúťkami tiež veľmi zvláštnym spôsobom zdobí obývaciu izbu. Vlastnoručne navrhnutá odkladacia dóza sa dá použiť aj ako osobný darček. Ako ďalší nápad na darček máme v tégliku zmesi na pečenie, pomocou ktorých si príjemca môže ľahko upiecť svoje vlastné sušienky alebo postaviť nádobu ako dekoratívny prvok vo svojej kuchyni. Dekoračné taniere, na ktoré je možné položiť cookies, sú k dispozícii tiež v rôznych originálnych dizajnoch so zodpovedajúcimi pohármi. Spoločnosť DEPOT ponúka aj originálne vianočné pekárske doplnky, ako sú napríklad nápadito navrhnuté servery cookie vo vianočných šatách alebo pečiatky, ktoré pečenému niečo dodajú.