Podmienky propagácie

15% Dobrý deň zľava

S propagačným kódom HELLO15 získate 31 marca 2022 zľavu 15% na celý sortiment. Vylúčený je nábytok, svetlá, poukážky, poukazy Mydays / Jochen Schweizer, knihy, Deko Wunder Box, ako aj už znížené položky a stanovené položky. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami (vrátane zamestnaneckých zliav) a je možné ju uplatniť iba raz. Nie je možné vyplatenie v hotovosti. Sadzby a chyby tlače sú vyhradené.

Propagácia vplyvných osôb

S propagačným kódom influencera získate do 48 hodín od dátumu zverejnenia zľavu 20% na celý sortiment od minimálnej hodnoty 50 €. Výnimkou sú poukážky, poukážky Mydays / Jochen Schweizer, knihy, Deko Wunder Box a už znížené položky a stanovené položky. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami (vrátane zamestnaneckých zliav). Nie je možné uplatniť hotovosť. Chyby v sadzbe a tlači vyhradené.

Propagácia ipuro influencera

S propagačným kódom influencera získate do 48 hodín od dátumu zverejnenia zľavu 15% na celý sortiment ipuro. Nábytok, poukazy, poukazy Mydays / Jochen Schweizer, knihy, Deko Wunder Box, ako aj už zmenšené položky a všetky ostatné položky, ktoré nie sú zaradené do kategórie ipuro, sú vylúčené. Túto zľavu nie je možné kombinovať s inými akciami (vrátane zamestnaneckých zliav). Nie je možné uplatniť hotovosť. Chyby v sadzbe a tlači vyhradené.