Inšpirácie
Vždy aktuálne
Objavte všetky inšpirácie
Novinky zo sveta dekorácií
Zobraziť viac
Trendy dekorácie a nápady na bývanie - inšpirácie pre individuálny interiér

Aby to bolo vo vašom vlastnom dome útulné a útulné, potrebujete v miestnosti oveľa viac ako pár kusov nábytku. Malé detaily a inšpirácie, ako sú obrázky, vankúše a iné dekoratívne prvky, dodajú miestnosti život a predovšetkým individualitu. Váš vlastný dom vždy odráža charakter jeho obyvateľov tým, že ho zdobí a zdobí podľa svojich vlastných predstáv. Nové trendy v oblasti dekorácií a nápady na bývanie tomu poskytujú dostatok inšpirácie - či už do kuchyne, obývacej izby alebo záhrady.

Príjemná atmosféra s inšpiráciou pre život od leta do zimy

Byt je najlepšie vyzdobiť pri zmene ročného obdobia: na jar a na Veľkú noc hrajú hlavnú úlohu zajačikovia, vajíčka a kvety, zatiaľ čo v chladnom období udávajú tón hviezdy, jelene a snehuliaci. Trendy sezónneho dekorovania vždy ponúkajú nové, kreatívne návrhy - a podľa nálady vás môžu byť implementované aj u vás doma. Populárne štýly zariaďovania, ako je jednoduchý vzhľad Scandi alebo farebný štýl Gyspy, je možné realizovať po celý rok pomocou vhodných domácich textílií, ako sú vankúše, obrusy alebo plédy. Inšpirácie pre domácu atmosféru vytvárajú rozprávkové svetlá, poháre čajovej sviečky a sviečky, ktoré kúpajú každú izbu v teplom svetle.

Doma vonku - trendy v oblasti výzdoby záhrady

Naša oblasť miestností nie je obmedzená na štyri steny, nápady na inšpiráciu je možné prežiť aj vonku . Záhrada sa dá premeniť na skutočnú príjemnú atmosféru len pomocou niekoľkých detailov. Napríklad milovníci záhrad sa nechajú inšpirovať japonskými zenovými záhradami, v ktorých sa prírodné prvky z bambusu stretávajú s chladnými figúrkami Budhu z kameňa? Farebný rómsky raj je naopak vytvorený farebnými pohármi na čajovú sviečku, patchworkovými prikrývkami a honosne vyšívanými vankúšmi - kreatívne nápady na život nepoznajú hranice!