Jedzte štýlovo

Jedáleň

Japonský štýl

Japonský štýl, ktorý je zložený z japonského minimalizmu a škandinávskej útulnosti, môže presvedčiť aj vo vašej jedálni. Stačia filigránové možnosti sedenia, ktorých čierne dizajnové prvky odrážajú japonskú eleganciu. Napriek minimalistickému charakteru dýchajú komfortom a šíria tak domácku atmosféru. Drevený komponent nájdeme v stoličkách a jedálenskom stole a predstavuje o niečo drsnejšiu stranu severu. Vo všeobecnosti by ste sa pri tomto štýle mali zamerať na jasné línie, funkčný dizajn, jemné farby a špeciálne textúry, aby vaša jedáleň dostala to isté.

Mnohostranné v ružovej farbe

Dodajte svojej jedálni ten správny nádych so sviežim a kontrastným ružovým trendom. Od svetloružovej až po farby s červenou, orgovánovou či oranžovou, orgovánové bobule, slivkové či ružové zlato: vašej farebnej fantázii sa medze nekladú. Dbajte však na to, aby bol váš sedací nábytok v ružovom odtieni. To však môže nadobudnúť rôzne nuansy. Rôzne textúry vašich stoličiek, ako je plast alebo čalúnenie, poskytujú ďalšiu pozornosť. Použite drevo na svoj jedálenský stôl, pretože sa dá mimoriadne dobre skombinovať s rôznorodým štýlom a dáva vašim stoličkám ďalší priestor.

Čistý minimalizmus

Minimalizmus zaujme dobrým dizajnom, pohodlím a poriadkom a dá sa jednoducho implementovať do vašej jedálne. Vo všeobecnosti by ste si mali interiérové ​​kúsky v tomto štýle vyberať opatrne, pretože predstavujú ústredný bod vašej izby. Stoličky a stoly, ktoré na seba upozorňujú chladným čiernym industriálnym dizajnom, sú presne to pravé pre tento štýlový smer. Vďaka kombinácii s ľahkými drevenými prvkami je zachovaná aj útulnosť. Aby aj čisté prostredie lákalo, môžete sa spoľahnúť na jednotlivé stoličky so svetlosivým čalúnením, ktoré vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu neprelomia jasné línie.

Color-crush trend

Farebný color crush trend priamo vytvára veselú atmosféru bývania! Ale pri tomto štýle je nevyhnutné zamerať sa na jednotlivé farebné akcenty. Odporúčame vám preto zvoliť si jedálenský stôl v pokojnejšom tóne. Drevený stôl s elegantnými, čiernymi stolovými nohami vytvára dobrý základ a pozýva naplniť miestnosť farebným sedením. Vopred sa rozhodnite pre dve farby, ktoré by sa mali na stole zísť. Či už staroružová a výrazná oranžová v štýle čalúnenia alebo žiarivo modrá a ružová s plastovým krytom. Výsledkom je farebný pútač! Pomocou prvkov, ako sú jednoduché vázy a rastliny, môžete tiež vytvoriť harmonický celkový obraz.