Malý, ale mohutný!
Domáci príbeh
@tiny_homey robí z malých priestorov skutočne veľké!

Sny o kúpeľni v tej najlepšej podobe! Obľúbená izba @tiny_homey žiari v novom svetle s boho melírom z béžovej a ratanu. Zlaté akcenty v podobe svetla sviečok alebo dekoratívnych prvkov sú dokonalé najmä v jesennom období. Bytový textil ako osušky, štýlový koberec alebo drevené akcenty vytvárajú útulný nádych. Tu sa môžete cítiť len dobre!

Láskavá kuchyňa

Milá @tiny_homey vie, ako dať svojej očarujúcej kuchyni jesenný vzhľad. Kto by tu nechcel tráviť čas oddychom pri horúcom nápoji? Influencer sa zameriava na skvelú kombináciu štýlových kuchynských doplnkov a jesenných dekorácií. Výsledok je rozhodne pôsobivý! Naše vence zo sušených kvetov vytvoria predovšetkým úžasnú atmosféru aj vo vašej kuchyni.

Útulný obývací priestor

@tiny_homey dokazuje, že vytvorenie skvelých nápadov na zdobenie nezaberie veľa miesta! Pre svoj obývačkový kút si zámerne vyberá jemné, rezervované tóny v béžovej a krémovej. Tie sa odrážajú v textíliách a interiérových kúskoch a miestnosť vďaka nim pôsobí svetlejšie a svetlejšie. So sofistikovanými vzormi a textúrami, influencer tiež dáva skvelé akcenty. Malá izba znamená malý nábytok - tento výpočet dokonale funguje s @tiny_homey. Svetlá pohovka so zodpovedajúcim puzdrom vás pozýva lenošiť! Trendové vešiaky makramé tiež rozšíria obývačku.

Útulné miesto na spanie

Svetlý textilný trend pokračuje aj v spálni. V kombinácii s prirodzeným dopadom svetla vyzerajú steny @tiny_home aj širšie. Ostatné svetelné zdroje v podobe trendových svietnikov a elegantných svietnikov umocňujú dojem. Špeciálnym pútačom je sklenená váza, ktorú je možné naplniť eukalyptom v príjemnom odtieni zelenej.