Mnohostranné v ružovej farbe

Obývačka

Rôznorodá paleta rouge, ktorá siaha od svetloružovej až po farby s červenou, fialovou či oranžovou, ponúka niečo pre každého fanúšika farieb. Sami sa rozhodnite, či chcete celoplošný vzhľad s výraznými kúskami, alebo ste skôr typ pre tiché a jemné akcenty. Nechajte sa inšpirovať a premeňte svoj domov na skutočný pútač so sviežim a vysoko kontrastným ružovým trendom.

Originálny nádych s ružovým trendom

S výraznými kusmi nábytku, ako sú pohovky, stoličky, kreslá atď., môžete nastaviť farebné ružové odlesky, ktoré upútajú pozornosť každého. Na začlenenie ružového štýlu do vášho domova sa ale hodí aj bytový textil vo fialových bobuliach, slivkách či ružovom zlate. Pri tomto trende však dbajte na to, aby ste zostali v ružovom odtieni. To však môže nadobudnúť rôzne nuansy. Navyše, farby krémová, čierna, béžová, sivá alebo taupe sa dajú obzvlášť dobre kombinovať so štýlom. Najmä drevo sa mimoriadne dobre hodí k vašim novým obľúbeným nábytkom.

Nastavte ružové akcenty

Jemný ružový efekt vo svojich štyroch stenách dosiahnete použitím rôznych doplnkov, ako sú obliečky na vankúše, vázy, sušené kvety alebo misky. Osobitý šmrnc dodávajú aj bytovému textilu zo zamatu alebo útulných látok. S dekoratívnymi predmetmi, ako je tmavočervený eukalyptus, tmavozelené rastliny a suché kvetinové aranžmány, dokonale doplníte ružové akcenty a zaistíte viac útulnosti vo vašej obývačke.

Dos

  • -Zostaňte v ružovom odtieni pre celkový vzhľad
  • -Vázy so špeciálnou štruktúrou uvoľňujú trend
  • -Neutrálne farby ako krémová, čierna, béžová, sivá alebo taupe

Don'ts

  • -Mnoho rôznych odtieňov ružovej
  • -Skombinujte preťažené prostredie s ružovým vzhľadom
  • -Kombinujte ružový trend s inými farbami