Očarujúce živé sny

Homestory

@mieszkanie.marzen vám ukazuje ich atmosférický koncept interiéru

Kuchyňa

Začnite svoje ráno ako drahá @mieszkanie.marzen v príjemnom prostredí. Na to, aby mala vaša kuchyňa ten správny faktor pohody, potrebujete tieto „ingrediencie“: roztomilé dózy na uskladnenie, štýlový riad a s láskou umiestnené doplnky. Detaily interiéru zaistia harmonický pocit vo vašej novej obľúbenej izbe a poskytnú vám dobrý štart do dňa.

Jedáleň

Jasné štruktúry a s tým spojenú nadčasovú eleganciu si môžete zabezpečiť aj vo svojej jedálni. Prestierania v prírodných tónoch sú nielen super praktické, ale vďaka subtílnemu dizajnu dodajú vášmu jedálenskému stolu aj vkusný charakter. Ratanový podnos v strede stola zaručene upúta pozornosť každého. Influencer ho ozdobil stĺpovou sviečkou a ladiacim svietnikom, štýlovou sklenenou karafou a jesenným klasom.

Obývačka

Tento očarujúci rohový pohovka práve prekypuje útulnosťou. Vzrušujúce detaily, ktoré ešte farebne zapadajú do celkového konceptu, nájdete v pestrých vankúšoch v béžových a zemitých tónoch. Drevené príručné stolíky dokonale ladia s prírodnými farbami a prinášajú do obývačky jemný kontrast. Moderná váza "Sculpture" naplnená trendovými sušenými kvetmi poskytuje skvelý povrch.

Kúpeľ

Pre štýlový zážitok zo sprchovania použite trendy kúpeľňové doplnky ako uteráky a predložky do vane, ktoré skrášlia aj vašu kúpeľňu. Nechajte sa získať štýlovým strapcovým vzhľadom textílií a zabaľte sa do mäkkej bavlny. Úložný priestor je absolútne štýlový aj vďaka košíkom v prírodnom štýle.

Útulný kútik

Kombinácia béžových textílií a prírodných prvkov dodá vášmu útulnému kútiku pocit pohody. Môžete nastaviť štýlové akcenty, ktoré majú stále skvelý efekt Drevené prvky ako rámy obrazov, umelecké vázy a pôsobivé lampáše. Atmosféru navyše rozžiaria obliečky na vankúše v rôznych makramé vzoroch a subtílne sušené kvety.