Príjemné chvíle
Homestory
Ako @tatiana_home_decor, vytvorte útulné miesta na oddych
Útulný kútik na čítanie

Chceli by ste len trochu vypnúť a nechať svoju myseľ blúdiť? Len s niekoľkými kusmi nábytku a zodpovedajúcimi doplnkami si môžete vo svojom dome vytvoriť svoje absolútne obľúbené miesto na pokojné hodiny. Zababušený s vzrušujúcou knihou a horúcim nápojom si svoj „Me Time“ dokonale vychutnáte. Prírodné prvky z dreva vnesú do miestnosti teplo a útulné prikrývky a pekné vankúše v trendovom vzhľade makramé navyše dodajú útulnosť. Farebné kvety v jednoduchých keramických vázach, ako aj množstvo sviečok a svieže zelené rastliny dodajú vášmu obľúbenému miestu konečnú podobu.

Útulná obývačka

Či už na spoločenské hodiny s rodinou a priateľmi, alebo len na oddych a relax na pohovke – obývacia izba je srdcom každého bytu. Útulná atmosféra by tu samozrejme tiež nemala chýbať. S množstvom textílií, ako je útulný koberec, mäkká prikrývka a množstvo dekoračných vankúšov, sa miestnosť premení na skutočný relaxačný raj. Jednoduché pieskové tóny pekného bytového textilu dokonale ladia s akýmkoľvek štýlom zariadenia. Svetelné reťaze a množstvo svetla sviečok vytvárajú nepriame svetelné zdroje, ktoré zároveň vytvárajú tú správnu útulnú atmosféru. Toto je skvelý spôsob, ako relaxovať!

Štýlová kúpeľňa

Dlhá a horúca sprcha alebo nádherný perličkový kúpeľ: bez ohľadu na to, ako sa rozhodnete, relax je tu cieľom. Pre ešte krajšie chvíle, ako je drahá @tatiana_home_decor, môžete svoju kúpeľňu vylepšiť zodpovedajúcimi doplnkami. Tú správnu atmosféru vytvára pomocou roztomilých váz naplnených všetkými druhmi sušených kvetov a atmosférických sviečok. S uterákmi v trendovom hrdzavom tóne, ktoré sa vyznačujú skvelým strapcovým dizajnom a rôznymi veľkosťami, sa môžete po relaxačnom kúpeli pohodlne zababušiť. Skladovanie vašich uterákov sa tiež vyznačuje štýlom: S košom v ratanovom vzhľade zaistíte trendy poriadok. Zodpovedajúca kúpeľňová predložka, tiež v strapcovom štýle, harmonicky dopĺňa vzhľad svojou prirodzenou farbou.