Prirodzený vzhľad v jedálni

Homestory

Príjemné blikajúce sviečky

@marzena.kingdom dokáže okrem útulnej atmosféry šíriť jarnú horúčku s nádhernou krbovou konzolou v drevenom vzhľade. Prvým sú elegantné tyčinkové sviečky, ktoré poskytujú prirodzené svetlo na jemných a umeleckých svietnikoch. Okrem toho je stĺpová sviečka v rovnakom farebnom segmente.

Trendová dekorácia na stôl

@marzena.kingdom ukazuje svoj prestretý stôl štýlovo a moderne. S kvetinovým prestieraním ako základom a elegantným riadom v tlmených farbách sa aj váš stôl stane štýlovým vrcholom. Zlaté akcenty, ako je krúžok na obrúsky a zlaté príbory, sa dokonale hodia k prirodzenému prostrediu. Teraz už potrebujete len pekné kvety a trochu svetla sviečok a váš spoločenský večer sa môže začať.

Dekorácia okenného rámu

Máte ešte miesto na príborníku a máte chuť na zmenu? Popri klasických dekoratívnych doplnkoch, akými sú moderné vázy, sviečky a obrazy, sa krásne postaví aj pekný okenný rám. Rustikálny štýl dokonale ladí s čiernymi detailmi, ako je filigránový svietnik a prírodnými prvkami, ako je drevený rám obrazu. Pridajte nádhernú kyticu sušených kvetov a prirodzený vzhľad je hotový.