Roomtour: Jemné farby

Homestory

S vybranými melírmi pre vnútornú blaženosť

Chodba

Vitajte v šikovnej chodbe drahej Angi z DEPOT. Už tu víta svojich hostí pôsobivými dekoratívnymi prvkami. Mnohé vázy a doplnky v jemných farbách, umiestnené na elegantnej čiernej polici, nadobúdajú svoj plný význam. Vďaka jednoduchým tónom môžete kombinovať rôzne vzory bez toho, aby to vyzeralo preťažene. Takto vytvoríte nádherné, živé akcenty hneď od začiatku.

Kuchyňa

Kuchyňa je spoločenským miestom, kde ľudia varia, smejú sa a trávia spolu čas. Najmä tento funkčný kúsok získa hrejivý charakter so správnym odtieňom praktických a pekných doplnkov. Angi stavia na štýlové hrnčeky, ktoré navyše spravia náladu.

Obývačka

Z obývačky Angi vyžaruje čistý komfort a pozýva vás lenošiť. Vytvára útulný vkus pomocou rôznych textílií, ako je útulný koberec a trendy dizajnové vankúše. Okrem toho zdobí wellness sviežimi vázami, drobnými dekoračnými predmetmi a romantickými blikajúcimi sviečkami. Na svoje si príde dekoratívna drevená doska, ktorá na konferenčnom stolíku upúta.

Vonkajší priestor

Užite si nádherné hodiny slnečného svitu a vlahé letné večery v elegantnom prostredí. Vonkajší nábytok v trendovom tóne dreva je nielen pastvou pre oči, ale svojou jednoduchosťou tvorí aj ideálny základ pre ďalšie dekorácie. Sofistikované vyzerajúce kvetináče a lampáše krémovej farby dokonale dopĺňajú obratný vzhľad vonku.